"Kardex Remstar" провів навчальний тренінг для менеджерів "Склад-Сервіс"

03.11.2011

минулого тижня в офісі "Склад-Сервіс" пройшов 3-х денний навчальний тренінг з автоматизованим карусельным і ліфтовим систем зберігання "Kardex Remstar". Тренінг проводив представник виробника, який спеціалізується на навчанні менеджерів з продажу представництв і дилерів компанії "Kardex Remstar" по всьому світу.

протягом 3-х днів учасники вивчали принципи роботи та основи конструкції автоматизованих систем "Kardex Remstar", ознайомилися з основними перевагами ліфтових і карусельних систем, а також навчилися підбирати найбільш оптимальний варіант системи для різних завдань потенційних клієнтів.

На фото Дейв Барретт розповідає про основні переваги ліфтових і карусельних систем порівняно з класичними полочными стелажами. 
А переваг у даних систем досить багато:

  • економія до 85% складських площ;
  • збільшення продуктивності роботи складу на 70%;
  • максимально ергономічна робота при обробці товару;
  • виняток "людського фактору", точність операцій до 99,99%;
  • безпечне зберігання товару і захист від несанкціонованого доступу;
  • повернення інвестицій максимум через 18 місяців.

Детальніше з описом і принципом роботи ліфтових і карусельних систем зберігання можна ознайомитися в розділі Автоматизовані стелажі "Kardex". Кожна сторінка опису забезпечена відео роликом, який допоможе краще розібратися в цих складних і технологічних продуктах. З фотогалереєю за даними системам можна ознайомитися здесь.

Поділитися