Як це робиться. Відео виробництва підйомних столів «Marco»

28.05.2014

Нещодавно наші партнери, шведська компанія «Marco», зняли презентаційний ролик, який розповідає про роботу заводу і показує різні нюанси виробництва кращих в Європі підйомників. У цьому вигляді можна побачити всі етапи створення підйомних столів: проектування, виробництво комплектуючих, збирання, тестування, упакування і відправлення клієнту.

Це відео дозволяє «зазирнути за лаштунки» виробництва і побачити, як з'являються на світ найякісніші та надійні гідравлічні підйомники. Приємного перегляду :)

Як це робиться. Відео виробництва підйомних столів «Marco». Фото (1)

до Речі, обов'язково заходьте і підписуйтесь на наш канал, обіцяємо, що будемо регулярно радувати ексклюзивними роликами сфери логістики і цікавими видеообзорами продукції.

Підйомні столи з одинарними ножицями

Електромеханічний вантажний підйомник «Marco» з одинарними ножицями – найпоширеніший тип підйомних столів, що вирішують більшість стандартних завдань на висоті підйому 600-800 мм. Електричні підйомники з одинарними ножицями мають широке застосування: їх можна використовувати під час вантажно-розвантажувальних операцій, для підвищення ергономіки робочих місць, а також як складову частину автоматизованих виробничих ліній. 

Ціна за запитом
Купить
Високопідйомні столи

Високопідйомні столи застосовуються, коли необхідна висота підйому понад 1,6 метра і, як правило, компактна платформа. Це важливо на виробництвах і складах, де є потреба в підйомному пристрої, що обслуговує два або три поверхи. У таких випадках вантажні підйомники «Marco» з висотою підйому від 1,6 до 8 метрів виявляються економічно обґрунтованим і практичним рішенням.

Ціна за запитом
Купить
Низькопрофільні підйомні столи

Низькопрофільні столи «Marco» є хорошим рішенням для раціональної та ергономічної роботи з матеріалами у виробництві, логістиці, а також для окремих робочих місць. Низькопрофільні столи "Marco", завдяки невеликій висоті, не вимагають розміщення в приямках. Це забезпечує гнучке використання і робить їх ефективними для вирішення різних завдань.

Ціна за запитом
Купить
Підйомні столи-візки

Підйомні пересувні столи-візки "Marco" серії MML – це 2 в одному: вантажний пересувний підйомник і робочий  стіл. Пересувний підйомник може використовуватися для переміщення і транспортування товарів, або просто як робочий гідравлічний стіл для збирання, складування або подання обладнання на певну висоту. Стіл-візок з підйомною платформою може використовуватися в абсолютно різних сферах діяльності: на виробництві для полегшення складання, на складах для комплектації замовлень і полегшення підйому/опускання важкого товару до потрібної полиці стелажа, в офісі, магазині та в інших випадках.

Ціна за запитом
Купить
Поділитися