iBox і PolyBox - рішення для мільйона завдань

статті
iBox і PolyBox - рішення для мільйона завдань iBox і PolyBox - рішення для мільйона завдань iBox і PolyBox - рішення для мільйона завдань

Погодьтесь, сучасні умови ведення бізнесу диктують прийняття зважених, раціональних рішень. Один невірний крок  і «в топку» летять тисячі гривень, сотні зіпсованих нервових клітин і десятки докладених зусиль. Як же великі пластикові контейнери iBox та PolyBox від «Склад Сервіс» здатні огородити вас від небажаних втрат?

Великогабаритна складська тара iBox і PolyBox - надійний помічник в транспортуванні та зберіганні дрібногабаритних та сипучих вантажів, напівфабрикатів, запасних деталей та рідких речовин. Крім того це краща альтернатива застарілій дерев’яній тарі, не практичній скляній та металевій упаковкам для зберігання товару. І така думка не безпідставна. 

Переваги пластикових ящиків перед аналогами з іншим матеріалів

Контейнери пластикові для зберігання вже встигли показати себе «на ділі». Партнери «Склад Сервіс» серед яких: компанії, виробництва, заготівницькі комбінати, а також бази зберігання промислових та сількохазяйських продуктів відмітили їх якість та вигідність. Так, серед основних переваг крупногабаритної пластикової тари можна виділити: 

багатофункціональність. Пластикові ящики застосовуються для зберігання всіх типів продукції: продукти харчування, побутова хімія, луги, технічні лаки та масла, спирти, метали та багато іншого;
міцність та довговічність. На відміну від металевої упаковки - легко миється та не піддається ржавінню;
практичність. Можливість штабелювання, стелажного зберігання;
екологічність. Гігієнічні - можна сміливо зберігати продукти харчування без додаткової тари; виготовляються з первинного та вторинного поліпропілену - сировину, яка наділена рядом унікальних особливостей, серед яких можливість повторної переробки;
економічність. Якість контейнерів гарантує до 20 років служби, надійно захищає товари від ушкоджень, займає мало місця на складі та в транспорті при перевезенні; 
мають сертифікат відповідності ISO 9001:2008. 

Очевидно, що контейнер пластиковый для зберігання - той універсальний інструмент, що здатний попередити купу небажаних витрат та неприємностей. Адже здійснив покупку зараз, ви звільнете себе від витрат на бокси протягом найближчих 20 років. Вони - довговічні. Проте, який же обрати? Адже існує 3 типи боксів, кожен з яких має власне призначення. 

Пластикові контейнери  іBox і  PolyBox : що спільного і в чому відмінності?

іBox та PolyBox крпногабаритні складські контейнери мають багато спільного. Для кожного характерні міцність, гігієнічність, мобільність - безцінні якості для внутрішньоцехової та індустріальної логістики. Будучи відносно легкими, в статичному положенні витримують до 4000 кг, легко піддаються штабелюванню та наділені чудовою вантажопід’ємністю. 

Тара не боїться температурних умов. Морозильна камера чи задушливий склад - це пластиковий ящик витримає будь-які випробування. Контейнер стійкий до ультрафіолету, кислотним розчинам, луговмістким миючим засобам. 

ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-5.jpg (384 KB)ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-6.jpg (364 KB)

Перфоровані пластикові контейнеры iBox. Ідеальне рішення для довготривалого зберігання продуктів, що швидко псуються. Бокс пропускає повітря, а відтак подовує життя гастрономічній продукції. Виконаний контейнер перфорований зі спеціальної еко-сировини, зручний в очистці та не потребує спеціальної обробки. 

ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-4.jpg (271 KB)ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-2.jpg (272 KB)

Цільнолиті пластикові контейнери iBoх. Крупногабаритні складські пластикові тари універсальні. В них можна зберігати як деталі для автомобілів, так і сипучі рідини. Для перевезення та зберігання рідин можна підібрати спеціальний бокс з краном. В залежності від умов приміщення, можна підібрати контейнер: на ніжках, на колесиках, на полозах.

Така трансформація дозволяє розміщувати контейнери на палетних стелажах чи використовувати на конвеєрних стрічках. iBox з ніжками зручно розміщувати один на одному, зберігаючи більшу площу складського простору. А ємності на колесиках здатна перемістити з точки А в точку Б навіть дитина. 

Спектр застосування таких боксів широкий. Використовується для зберігання всіх типів побутової, харчової, хімічної, фармацевтичної продукції, а також для безпечного транспортування вантажів. Будь то автомобільне масло, заморожена риба чи кава в зернах - товар не втратить своїх якостей та збережеться  неушкодженим в дорозі. 

ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-1.jpg (179 KB)ibox-i-polybox-luchshee-resheniya-dlya-milliona-zadach-3.jpg (231 KB)

Пластикові контейнери Poly Box. Створені, як універсальні рішення для транспортування нафтохімічної, автомобільної, харчової, фармацевтичної продукції. Проте, головна перевага Poly Box, напевно, в його економічній вигідності. Всього за 3 хвилини місткий ящик повністю розбирається, перетворюючись на плоску конструкцію. Така опція дозволяє знизити витрати на зворотне транспортування в кілька разів. 

Цікаво, що пластикові контейнери іBox і PolyBox, будучи високоякісним продуктом та виконані за європейськими стандартами якості, суттєво відрізняється в ціні від закордонних «братів». Пластиковий бокс - оптимальне рішення для оптимізації логістики та зберігання товарів. 

Правильно оформити замовлення на пластиковий контейнер та визначитись з потрібно. комплектацією прямо зараз допоможе спеціаліст  «Склад Сервіс» в телефонному режимі.

Рішення від Склад Сервіс
Контейнери iBox перфоровані Контейнери iBox перфоровані Контейнери iBox перфоровані
Топ продажів
На складі
  • Лауреат конкурсу «100 кращих товарів»
  • Статичне навантаження в штабелі: 4,5 т
  • Швидке охолодження завантажених контейнерів
  • Можливість екстреного заморожування
підходить для
Фармацевтичні та продовольчі товари
Автозапчастини
Агровиробництво

Опис конструкції Контейнери iBox є багатофункціональним рішенням для транспортування і зберігання напівфабрикатів, запчастин та компонентів в індустріальній логістиці. Вони підходять для використання у внутрішньоцеховій логістиці, оптимізовані під роботу на автоматизованих складських стрічках. Мат

Докладніше
Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox
Топ продажів
На складі
  • Максимальне завантаження: 600 кг
  • Статичне навантаження в штабелі: 4500 кг
  • Швидке охолодження завантажених контейнерів
  • Можливість екстреного заморожування
підходить для
Штучні вироби
Сипучі товари
Гелеві товари
Рідкі товари

Опис конструкції Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox виробляються одним із лідерів східноєвропейського ринку великогабаритної пластикової тари для спеціальних рішень у складській логістиці. Використовуваний при виробництві первинний поліетилен високої щільності (HDPE) відповідає всім екологі

Докладніше