Глобальне об'єднання на світовому ринку підйомних столів

12.01.2016

Провідний виробник підйомних столів в Європі, Marco Group AB наприкінці минулого року здійснив злиття з лідером американського ринку аналогічної продукції, компанією Southworth International. Об'єднання компаній дозволить зміцнитися на існуючих позиціях, а також допоможе здобути нові ніші.

Глобальне об'єднання на світовому ринку підйомних столів. Фото (1)

Нагадаємо, що "Склад-Сервіс" є єдиним і ексклюзивним представником компанії Marco в Україні. Ми співпрацюємо ще з 2010 року, ось лише кілька наших проектів:
Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco»
Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару

Ми оптимістично налаштовані щодо цих змін і впевнені, що вони посприяють розвитку як наших партнерів, так і нашої компанії. 

Підйомні столи з одинарними ножицями

Електромеханічний вантажний підйомник «Marco» з одинарними ножицями – найпоширеніший тип підйомних столів, що вирішують більшість стандартних завдань на висоті підйому 600-800 мм. Електричні підйомники з одинарними ножицями мають широке застосування: їх можна використовувати під час вантажно-розвантажувальних операцій, для підвищення ергономіки робочих місць, а також як складову частину автоматизованих виробничих ліній. 

Ціна за запитом
Купить
Докові підйомні столи

Докові ножичні столи це підйомні столи з одинарними ножицями, спеціально розроблені для завантаження/розвантаження товару з вантажних автомобілів за важких умов навколишнього середовища. Завдяки посиленій конструкції платформи і ножичних важелів, на столах можуть перебувати важкі автонавантажувачі, а в складеному стані доковий стіл здатний витримувати навіть наїзд колеса завантаженої єврофури. Завдяки більш захищеним по класу IP електричним компонентам, докові підйомні столи можна використовувати навіть під відкритим небом, не боячись впливу води, бруду та пилу.

Ціна за запитом
Купить
Консольний (щогловий) підйомник

Консольний гідравлічний підйомник – це пристрій, який зазвичай застосовується для вертикального переміщення товару, а також пересування вантажів і людей на невелику або середню висоту до 16 м. Він відрізняється від інших підйомних пристроїв тим, що не вимагає встановлення шахт або окремих споруд, простий в експлуатації, і, що важливо, стане бюджетним варіантом для вирішення багатьох задач.

Ціна за запитом
Купить
Поділитися