Для чого вам поличні стелажі

статті
Для чого вам поличні стелажі Для чого вам поличні стелажі Для чого вам поличні стелажі

Домогтися компактного зберігання штучного різносортного товару можна завдяки стелажам поличного типу. Поличкові стелажі досить поширені, є найбільш доступними в ціновому сегменті та широко використовуються на виробничих складах, в логістичних комплексах, сфері торгівлі й інших об'єктах.


Компанія «Склад Сервіс» пропонує великий вибір стелажних конструкцій для зберігання найрізноманітніших вантажів. Стелажі завжди є в наявності, здійснюємо доставку зі складу в Києві.

Існує кілька видів поличкових стелажів. Конструкція їх складається зі стійок і полиць при невеликому навантаженні, а надійне зберігання важких вантажів забезпечується за допомогою рам і балок. Всі елементи стелажа покриті порошковою емаллю, можливі варіанти в оцинкованому вигляді.

dlya-chego-vam-polochnye-stellazhi.jpg (1.92 MB)

Стелажі поличкові «Мега»

Такий тип стелажів є ідеальним рішенням для поличного складського зберігання різних вантажів, навантаження їх становить до 1000 кг на полицю. Збірна металева конструкція стелажа складається з вертикальних стійок, які з'єднані між собою. Полиці можуть бути як металеві, так і дерев'яні. За рахунок рам і траверс є можливість формувати секції стелажів, які збираються в один або кілька рядів необхідної довжини та з потрібною кількістю ярусів. Ці поличкові стелажі застосовуються в основному в складських і виробничих приміщеннях.

Стелажі «Мега» досить масивні і міцні, вони незамінні для складу. Завдяки зручному зацепному кріпленню можна швидко та мобільно змінювати висоту полиць. Всі елементи конструкції захищені від корозії і незначних ударів порошковим покриттям.

Поличкові стелажі «Смарт»

Збірно-розбірна конструкція стелажів з металевими полицями акуратно впишеться в інтер'єр магазину, майстерні, архіву чи офісу. Ці поличкові стелажі легко зібрати без інструменту, вони мають високі експлуатаційні характеристики, з навантаженням до 140 кг на одну полицю. Поличкові стелажі «Смарт» ідеально підходять для зберігання найрізноманітніших вантажів: від документації до автозапчастин. Це зручні конструкції, які мають низку переваг:

 • зовнішній вигляд;
 • міцність;
 • легка збірка без анкерів і болтів;
 • доступна ціна.

Поличкові стелажі «Конструктор»

Досить легкі стелажі, які активно використовуються як в архівах та офісних приміщеннях, так і на невеликих складах, виробничих і підсобних приміщеннях для зберігання різних видів продукції. Такі конструкції витримують навантаження до 150 кг на ярус і 800 кг на одну секцію стелажа. Цього цілком достатньо для розміщення коробок, ящиків та інших вантажів.

Головною перевагою цих поличкових стелажів є простота виконання, можливість створення індивідуальної конструкції, широка лінійка типорозмірів, зручність монтажу та експлуатації.

Варто зазначити, що для організації архіву, у випадках, коли площа приміщення обмежена відмінним рішенням стануть стаціонарні архівні стелажі. Дуже зручні для зберігання великого об’єму документів і середньогабаритного вантажу.

Мобільні архівні стелажі є знахідкою для тих, кому важливі компактність та ергономічність, завдяки їх мобільності можна розширити площу зберігання на 50-80%.

Однозначно, поличні стелажі будуть хорошим варіантом для будь-якого складу, майстерні, архіву чи офісу, за рахунок своєї універсальності зберігання різних товарів. Але перш, ніж придбати стелаж, при підборі необхідно враховувати особливості вантажу, що зберігається (габарити, вага і т.ін.).

Купити поличкові стелажі для складу не проблема, якщо ви зайшли на ssk ua. Компанія «Склад Сервіс» забезпечить доставку конструкцій, можливий опт, ціну можна уточнити у наших менеджерів по телефону або через регіональні представництва у містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів.

Рішення від Склад Сервіс
Поличні стелажі «Смарт» Поличні стелажі «Смарт» Поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
 • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
 • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Поличний стелаж складається всього з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома загинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які дуже легко монтуються за рахунок самозаклинювальних зачепів. Кон

Докладніше
Поличні стелажі «Конструктор» Поличні стелажі «Конструктор» Поличні стелажі «Конструктор»
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 150/800 кг
 • Довжина/глибина стелажа: 700-1500/300-800 мм
 • Матеріал: оцинкований або пофарбований метал, ДСП
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Несучим елементом стелажа є Г-подібні стійки (вугли) розміром 30х30 мм, перфоровані по всій висоті з кроком 38 мм. Полиця складається з настилу і 4-х опорних перетинок, які надійно з'єднують між собою всі стійки однієї секції стелажа на 2 зачепи в кожній точці кріплення. Як і у біл

Докладніше
Стаціонарні архівні стелажі («Смарт») Стаціонарні архівні стелажі («Смарт») Стаціонарні архівні стелажі («Смарт»)
На складі
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
 • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
 • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Папки-реєстратори
Книжки
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Архівні стелажі «Смарт» складаються з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома згинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які легко монтуються за рахунок самозаклинювальних зачепі

Докладніше