Для чого вам поличні стелажі

23.10.2020 - 23.10.2020

Домогтися компактного зберігання штучного різносортного товару можна завдяки стелажам поличного типу. Поличкові стелажі досить поширені, є найбільш доступними в ціновому сегменті та широко використовуються на виробничих складах, в логістичних комплексах, сфері торгівлі й інших об'єктах.

Для чого вам поличні стелажі. Фото (1)

Компанія «Склад Сервіс» пропонує великий вибір стелажних конструкцій для зберігання найрізноманітніших вантажів. Стелажі завжди є в наявності, здійснюємо доставку зі складу в Києві.

Існує кілька видів поличкових стелажів. Конструкція їх складається зі стійок і полиць при невеликому навантаженні, а надійне зберігання важких вантажів забезпечується за допомогою рам і балок. Всі елементи стелажа покриті порошковою емаллю, можливі варіанти в оцинкованому вигляді.

Стелажі поличкові «Мега»

Такий тип стелажів є ідеальним рішенням для поличного складського зберігання різних вантажів, навантаження їх становить до 1000 кг на полицю. Збірна металева конструкція стелажа складається з вертикальних стійок, які з'єднані між собою. Полиці можуть бути як металеві, так і дерев'яні. За рахунок рам і траверс є можливість формувати секції стелажів, які збираються в один або кілька рядів необхідної довжини та з потрібною кількістю ярусів. Ці поличкові стелажі застосовуються в основному в складських і виробничих приміщеннях.

Стелажі «Мега» досить масивні і міцні, вони незамінні для складу. Завдяки зручному зацепному кріпленню можна швидко та мобільно змінювати висоту полиць. Всі елементи конструкції захищені від корозії і незначних ударів порошковим покриттям.

Поличкові стелажі «Смарт»

Збірно-розбірна конструкція стелажів з металевими полицями акуратно впишеться в інтер'єр магазину, майстерні, архіву чи офісу. Ці поличкові стелажі легко зібрати без інструменту, вони мають високі експлуатаційні характеристики, з навантаженням до 140 кг на одну полицю. Поличкові стелажі «Смарт» ідеально підходять для зберігання найрізноманітніших вантажів: від документації до автозапчастин. Це зручні конструкції, які мають низку переваг:

  • зовнішній вигляд;
  • міцність;
  • легка збірка без анкерів і болтів;
  • доступна ціна.

Поличкові стелажі «Конструктор»

Досить легкі стелажі, які активно використовуються як в архівах та офісних приміщеннях, так і на невеликих складах, виробничих і підсобних приміщеннях для зберігання різних видів продукції. Такі конструкції витримують навантаження до 150 кг на ярус і 800 кг на одну секцію стелажа. Цього цілком достатньо для розміщення коробок, ящиків та інших вантажів.

Головною перевагою цих поличкових стелажів є простота виконання, можливість створення індивідуальної конструкції, широка лінійка типорозмірів, зручність монтажу та експлуатації.

Варто зазначити, що для організації архіву, у випадках, коли площа приміщення обмежена відмінним рішенням стануть стаціонарні архівні стелажі. Дуже зручні для зберігання великого об’єму документів і середньогабаритного вантажу.

Мобільні архівні стелажі є знахідкою для тих, кому важливі компактність та ергономічність, завдяки їх мобільності можна розширити площу зберігання на 50-80%.

Однозначно, поличні стелажі будуть хорошим варіантом для будь-якого складу, майстерні, архіву чи офісу, за рахунок своєї універсальності зберігання різних товарів. Але перш, ніж придбати стелаж, при підборі необхідно враховувати особливості вантажу, що зберігається (габарити, вага і т.ін.).

Купити поличкові стелажі для складу не проблема, якщо ви зайшли на ssk ua. Компанія «Склад Сервіс» забезпечить доставку конструкцій, можливий опт, ціну можна уточнити у наших менеджерів по телефону або через регіональні представництва у містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів.

Стелажі поличні «Мега» до 1000 кг на полицю

Поличні стелажі «Мега» ідеально підходять для великих навантажень, вони активно застосовуються при зберіганні різних важких вантажів на полицях (ящики, коробки, контейнери, штучні вантажі). Даний тип стелажів переважно використовуються в складських і виробничих приміщеннях.

Поличні стелажі «Мега» реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна від 3 000 грн. за секцію
Купить
Поличні стелажі «Смарт» до 140 кг на поличку

Збірні стелажі з металевими полицями витримують навантаження до 140 кг на один ярус. Такі стелажі знадобляться на складі, магазині, в архіві, майстерні або в побуті. Високі експлуатаційні характеристики, позитивні відгуки задоволених покупців і відмінна ціна роблять металевий збірний стелаж одним з найбільш вдалих і конкурентоспроможних на ринку. Назва «Смарт» якнайкраще характеризує розумну конструкцію та особливості стелажів.

Поличні стелажі «Смарт» реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна від 1 926 грн. за секцію
Купить
Палетно-поличні стелажі

Палетно-поличні стелажі (Cash & Carry) застосовуються для складування різних видів продукції, як на піддонах, так і на полицях. Вони дають можливість більш ефективно використовувати площу приміщення тим організаціям, які працюють одночасно з палетованими і штучними вантажами. Стелажі цього типу використовуються в складах-магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах формату «cash&carry», в складських логістичних і торгових комплексах.

Ціна від 3 500 грн. за секцію
Купить
Поділитися