Автоматизована система складського обліку

статті
Автоматизована система складського обліку Автоматизована система складського обліку Автоматизована система складського обліку

avtomatizirovannaya-sistema-skladskogo-ucheta-1.jpg (1.04 MB)

Автоматизована система складського обліку - інновація в сфері зберігання, обліку, розпізнавання і переміщення великої номенклатури товарів. Основні переваги складської системи нового рівня - це висока швидкість переміщення товарів за рахунок швидкого пошуку, зручного розміщення і повної автоматизації процесу.

Система автоматизації складського обліку складається з висотних стелажних конструкцій, програмно-кероавних кранів, які здійснюють завантаження і вивантаження товарів на стелажі і транспортера, що доставляє товари для завантаження в склад або вивантажуються з складу. Всі операції проводяться в повністю автоматичному режимі без участі людини. Таким чином, виключений людський фактор, що давав найбільший відсоток помилок.

Управління складом здійснюють контролери (опертори) або комп'ютери в залі управління. На крані-штабелері встановлений бортовий контролер.

Автоматичні системи складського обліку можуть бути розміщені в будь-якому приміщенні. Багаторівневі автоматизовані склади широко застосовуються в автомобілебудуванні, металургії, логістики, фармацевтиці, оптової та роздрібної торгівлі.

Принцип роботи ASRS є повністю автоматизованим процесом по переміщенню товарів. Інформаційні системи автоматизації складу поділяються на керуючі складські системи (WMS) і системи складського контролю (WCS).

Автоматизовані системи складського обліку з легкістю налаштовуються на роботу з різними видами і розмірами як стандартних так і нестандартних вантажів. ASRS вирішує не тільки питання переміщення товарів, а й проблеми видачі та зберігання документації, упорядкування комплектуючих в промисловому виробництві і інші завдань.

Використання автоматичних систем дозволяє:

 • використовувати площі складів з максимальною ефективністю, встановлювати вантаж з оптимальною щільністю;
 • здійснювати постійний контроль місцезнаходження вантажів, що дозволяє відмовитися від інвентаризації;
 • повне видалення операторів із зони зберігання, і як наслідок, безпека роботи складського персоналу;
 • досягти високої швидкості і точності виконання складських операцій, отримати швидкий доступ до будь-якої одиниці товару.

avtomatizirovannaya-sistema-skladskogo-ucheta-2.jpg (167 KB)

Виробники автоматизованих складських систем зберігання виготовляють продумане до найменших нюансів ергономічне та функціональне зручне обладнання.

Розробка автоматизованої системи складського обліку враховує матеріали деталей, форму і надійність кріплень, простоту і універсальність програмного забезпечення і керуючих приладів - всі ці елементи в комплексі створюють високопродуктивну систему складського зберігання.

Системи управління в логістиці дозволяють вести онлайн-моніторинг всієї системи і передавати інформацію в суміжні служби компанії в режимі реального часу.

Автоматизовані складські системи зберігання карусельного типу - прекрасно організують зберігання предметів середньої і малої ваги.

avtomatizirovannaya-sistema-skladskogo-ucheta-3.jpg (360 KB)

Такі конструкції застосовуються в торгових приміщеннях: супермаркетах, аптеках, косметичних магазинах, в магазинах автозапчастин, побутової хімії і побутової техніки, спортивних і рибальських магазинах.

avtomatizirovannaya-sistema-skladskogo-ucheta-4.jpg (615 KB)

Автоматизовані складські системи ліфтового типу - мають високу вантажопідйомність, що дозволяє застосовувати їх для металевих виробів, великих комплектуючих деталей, для магазинів дрібнооптової торгівлі формату Cash&Carry.

Рішення від Склад Сервіс
Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift Ліфтові системи Modula Lift
Новинка
 • Місткість: до 80 тонн
 • Висота: від 3,3 до 16,1 м
 • Максимально ефективне використання площі складу
 • Автоматизована система управління
підходить для
Ящики
Коробки
Лотки
Гофрокороби
Штучні вироби

Опис конструкції Система Modula Lift – це склад-автомат, що характеризується ергономічністю, простотою використання і технологічним оснащенням. Інтерфейс програмного забезпечення допомагає швидко знаходити потрібні товари, а сенсорний дисплей дозволяє без зусиль відстежувати і контролювати ро

Докладніше
Горизонтальні карусельні системи Modula Горизонтальні карусельні системи Modula Горизонтальні карусельні системи Modula
Новинка
 • Місткість: до 80 тонн
 • Висота: від 3 300 до 16 100 мм
 • Максимально ефективне використання площі складу
 • Ідеальна точність комплектації
підходить для
Ящики
Коробки
Лотки
Гофрокороби
Штучні вироби

Опис конструкції Горизонтальні карусельні системи Modula – це горизонтальна конструкція з автоматично керованими рухомими елементами. Вона складається з серії контейнерів, які пересуваються по рейках із нержавіючої сталі і доставляють готову до комплектації продукцію. Переміщення здійснюється

Докладніше
Ліфтові системи Modula Slim Ліфтові системи Modula Slim Ліфтові системи Modula Slim
Новинка
 • Підходить для дрібних деталей, виробів і запчастин
 • Максимально компактне зберігання
 • Час монтажу – не більше 48 годин
 • Висота – до 7 метрів
підходить для
Склади
Виробничі приміщення
Комплектувальні ділянки

Опис конструкції Modula Slim – це шафа висотою до 7 метрів. Ближче до задньої стінки є простір, в якому безпосередньо зберігаються вантажі — вони розташовуються на полицях, а вони, в свою чергу, розміщуються на вбудованих горизонтальних опорах. Ближче до передньої сторони знаходиться пі

Докладніше
Ліфтові системи Modula Sintes 1 Ліфтові системи Modula Sintes 1 Ліфтові системи Modula Sintes 1
Новинка
 • Економія до 90% простору
 • Ширина: 130 або 170 см
 • Вантажопідйомність полиці – до 200 кг
 • Сенсорні органи управління
підходить для
Запчастини
Деталі
Комплектуючі
Фурнітура
Кріплення

Опис конструкції Modula Sintes 1 – ліфтова система, яка допомагає зробити використання простору в виробничому або складському приміщенні максимально ефективним. Це досягається насамперед за рахунок вертикальної конструкції, що дозволяє розташовувати полиці з вантажем одна над одною. При цьом

Докладніше
Ліфтові системи Modula OnePick Ліфтові системи Modula OnePick Ліфтові системи Modula OnePick
Новинка
 • Повністю автоматичний підйом/спуск
 • Інтеграція в систему управління складом
 • Економія простору – до 90%
 • Можливість використання в складі конвеєра
підходить для
Складські приміщення
Виробничі конвеєрні системи

Опис конструкції Ліфтова система Modula One Pick подібна до шафи висотою від 2,6 м. Всередині  розташовуються опори для полиць, на яких у подальшому будуть розміщуватися вантажі, а також підйомний механізм. Крім того, в нижній частині є вікно прийому/передачі з вбудованим роботом-маніпулятором

Докладніше