Вантажно-розвантажувальні роботи

Завантаження і вивантаження товару, якщо воно організоване не оптимально, може займати багато часу, який в сучасних висококонкурентних умовах коштує дуже дорого. Часто рівень складу (магазину) не співпадає з бортом вантажного автомобіля. Щоб прискорити процес переміщення вантажу в автомобіль і назад, краще використовувати підйомні платформи.
Вантажно-розвантажувальні роботи Вантажно-розвантажувальні роботи Вантажно-розвантажувальні роботи
Варіанти рішення задачі
Продукция
Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями
Топ продажів
  • Вантажопідйомність: до 10 000 кг
  • Клас захисту: IP54
  • Може використовуватися на виробництві, складі або станції техобслуговування
  • Автоматична система управління
підходить для
Склади
Доки
Вантажні залізничні станції
Великі машинобудівні і обробні виробництва

Підйомний стіл з одинарними ножицями використовується для підйому вантажів на висоту до 2-х метрів (залежно від моделі). Це дозволяє використовувати такі агрегати в виробничих процесах, складській логістиці, а також при здійсненні ремонтних робіт і технічного обслуговування. Це робить їх досить унів

Докладніше
Докові підйомні столи Докові підйомні столи Докові підйомні столи
  • Вантажопідйомність — від 2 000 до 10 000 кг
  • Висота підйому — до 1 600 м
  • Посилена конструкція, розрахована на серйозні навантаження
  • Захищений електрогідравлічний вузол
підходить для
Доки
Вантажні залізничні станції
Великі логістичні термінали

Докові підйомні столи мають посилену конструкцію, що ідеально підходить для використання на вантажно-розвантажувальних станціях, зокрема відкритих. Ножичний механізм із конструкційної сталі підвищеної міцності дозволяє застосовувати такі пристрої для підйому на потрібну висоту важких електричних, бе

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Ножичні підйомні столи у виробничій лінії Ножичні підйомні столи у виробничій лінії Ножичні підйомні столи у виробничій лінії
13.03.2019
Для рішення першої задачі ми застосували підйомні двоножичні столи, встановивши їх в кінці кожної з виробничих ліній. Вся конструкція знаходиться в шахті, що дозволяє завантажену палету опустити нижче та доукомплектувати її, при цьому, забезпечуючи комфортну роботу для співробітників на етапі фасування. Платформи підйомних столів, згідно техніки безпеки, по периметру оснащені спеціальними датчиками, котрі припиняють роботу столі за потрапляння сторонніх предметів між платформою та приямком. Над шахтою розташований блок-фіксатор, котрий допомагає рівно вкладати продукцію на палеті. Розмір платформи кожного столу 1500х1000 мм, що сприяє комфортному заїзду рокли з піддоном на нього. Вантажопідйомність - до 1 000 кг. Висота підйому - 2000 мм, завдяки чому працівники фабрики можуть формувати палети необхідної висоти, без зайвих фізичних зусиль. Час підйому на максимальну висоту - 22 секунди. Над шахтою розташований блок-фіксатор, який допомагає рівно укладати продукцію на палеті. Рішенням другої задачі стали роликові конвеєри, за допомогою котрих палети переміщуються в приміщення для завантаження, без застосування навантажувальної техніки. Підйомний стіл та вся лінія оснащені датчиками, котрі сигналізують приводному рольгангу про подачу палети. Сама лінія розташована під нахилом. Після того, як необхідну кількість палет буде подано - вони рухаються, підштовхуючи одна одну в заданому напрямку. Результатом таких допрацювань стало: - скорочення затрат на перевезення продукції - мінімізація фізичних затрат персоналу - зменшення витрат на додаткову оплату співробітникам - збільшення швидкості роботи персоналу. Таким чином, нам вдалося повною мірою реалізувати побажаня клієнта і це добре.
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті