Спеціальні рішення

Деякі специфічні завдання зустрічаються досить рідко, але не зайвим буде розуміти, як їх вирішувати за допомогою стелажних систем. Виявляється, металеві контейнери теж можна зберігати на стелажах, а фронтальні системи для піддонів бувають і подвійної глибини.
Спеціальні рішення Спеціальні рішення Спеціальні рішення
Варіанти рішення задачі
Продукция
Стелажі Push&Back Стелажі Push&Back Стелажі Push&Back
  • Використання корисного об'єму складу: 60-70%
  • Працюють за принципом LIFO при глибині каналу до 6 палетомісць
  • Обслуговування будь-якою складською технікою
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Палети 1165x1165

Стелажі Push&Back нагадують гравітаційні стелажі, але працюють за принципом LIFO (останній зайшов – перший вийшов). Піддони тут встановлюються на спеціальні візки, які під невеликим кутом переміщаються по напрямних. Кожен новий завантажений піддон штовхає ті, що вже знаходяться в каналі, о

Докладніше
Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep Стелажі Double Deep
  • Використання корисного об'єму складу: 60-70%
  • Недороге рішення для збільшення ємності зберігання
  • Потребують техніки з телескопічними вилами чи пантографом
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Це фронтальні стелажі для піддонів, встановлені в два ряди. Тобто одинарний ряд стає подвійним, а подвійний, який зазвичай обслуговується з двох сторін, при використанні стелажів Double Deep налічує 4 ряди. Така система зберігання підійде далеко не всім. Її логічно використовувати, якщо при відвант

Докладніше
Стелажі для контейнерів Стелажі для контейнерів Стелажі для контейнерів
  • Гарантують безпечне встановлення контейнера
  • Спрощують доступ до вмісту при відборі
підходить для
Металеві контейнери
Пластикові контейнери
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети

Оскільки деякі контейнери не мають опорних полозів на всю довжину, а тільки невеликі ніжки по краях, їх установка на класичні стелажі вкрай утруднена і небезпечна. Тандем фронтальних і в'їзних стелажів (drive-іn) вирішує цю проблему, оскільки в якості опор для ніжок тут служать ширші напрямні. Крім

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті