Склад під ключ

Вартість оренди в Україні хоч і далека від європейського рівня, але невблаганно зростає з кожним роком, знижуючи прибутковість бізнесу. Як підвищити ефективність квадратного метра складських площ? Потрібно побудувати власний склад. Ангар під ключ розрахований під свої конкретні потреби, не капітальний, а на базі стелажних систем, і, як наслідок, дешевший на 30-40%.
Склад під ключ Склад під ключ Склад під ключ
Варіанти рішення задачі
Продукция
Тентові ангари (склади) Тентові ангари (склади) Тентові ангари (склади)
Топ продажів
від 300 кв. м
 • Постачання та монтаж - від 2 місяців
 • Відсутність колон усередині будівлі
 • Можливість швидкої релокації
підходить для
Склади
Виробництва
Військові бази
Виставкові павільйони
Утримання тварин

Тентові ангари (склади) активно застосовують у торгівлі, будівництві, промисловості, логістиці та сільському господарстві. Вони мають широку функціональність, масштабуються залежно від цілей розвитку компанії та є економічною альтернативою капітальному будівництву. Міцність матеріалів та продуманий

Докладніше
Самонесучі склади Самонесучі склади Самонесучі склади
 • Швидкість спорудження – від 3 міс.
 • Висота може досягати до 40 метрів
 • Мобільність
 • Швидка розробка проекту

Вигідне рішення для зберігання й обробки вантажу, оскільки стелажі одночасно є ще й несучою конструкцією складу. В основі можуть бути палетні, мезонінні, шатлові та інші системи.

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті

Часто задавані питання

Які варіанти складів під ключ можна замовити у Склад Сервіс?

Тентові склади - ефективні як торгові павільйони, в промисловості, сільському господарстві; самонесучі склади - підходять для зберігання та обробки вантажів, склади із сендвіч-панелей - підходять для різних сфер діяльності як теплі склади.

Які переваги побудови складу під ключ одним підрядником?

Професійна консультація, підготовка індивідуального проекту, погодження термінів закінчення об'єкту та підписання договору, застосування високоякісного обладнання під час будівництва складу.

Склад під ключ має бути практичним, зручним у використанні, а в плані рентабельності й ефективним. Щоб досягти цього, важливо довірити будівництво складів під ключ не тільки професіоналам, а й одному підряднику. Компанія Склад Сервіс пропонує повний комплекс послуг та підходить до будівництва складів під ключ зі знанням справи, професіоналізмом та відповідальністю. Це не тільки допомагає клієнтам заощадити кошти на реалізації проектів, але й забезпечує правильну організацію та оснащення ангара під ключ вже з самого початку та без подальших додаткових вкладень.

Переваги побудови складу під ключ одним підрядником

Комплексне будівництво ангарів під ключ однією компанією не тільки вигідно, але й пропонує повний пакет послуг, який включає:

 • Професійну консультацію щодо підбору найкращого рішення, згідно з сферою експлуатації: складський комплекс, холодильний склад під ключ, склад зберігання під ключ.

 • Коректно складене технічне завдання та формування логістики складу з урахуванням масштабування в майбутньому.

 • Повний контроль та скорочення витрат на всіх етапах реалізації будівлі.

 • Підготовка індивідуального проекту та його узгодження.

 • Упорядкування кошторису на стелажні конструкції, задіяну техніку, виконані роботи.

 • Узгодження термінів закінчення об'єкта та підписання договору.

 • Будівництво складів з високоякісного обладнання.

 • Складання об'єкта клієнту в обумовлені терміни.

 • Подальше обслуговування, допомога у реорганізації чи розширенні.

Варіанти розв'язання задачі

Склад Сервіс пропонує купити для реалізації складів під ключ кілька варіантів складів за вигідною ціною. Вони забезпечують багато можливостей для підвищення ефективності бізнесу:

 • Тентові склади - ефективні як торгові павільйони, в промисловості, сільському господарстві за рахунок своєї функціональності, легкої масштабованості та міцності матеріалів.

 • Самонесучі склади - підходять для зберігання та обробки вантажів, відрізняються високою швидкістю зведення, застосуванням у їх основі різних систем, мобільність.

 • Склади з сендвіч-панелей - розраховані на тривалу експлуатацію, високоенергоефективні, підходять для різних сфер діяльності як теплі склади.

Оскільки такі приміщення будуються під конкретні потреби та завдання, вони не є капітальними спорудами, як результат, їхня вартість нижча на 30-40%.