Негабаритні та нестандартні вантажі

Чи можна організувати зручне зберігання важких довгомірних і негабаритних виробів? Відповідь далеко не очевидна для багатьох обивателів і може поставити в глухий кут. На щастя, інженери стелажної справи розробили ефективні рішення для подібних завдань.
Негабаритні та нестандартні вантажі Негабаритні та нестандартні вантажі Негабаритні та нестандартні вантажі
Варіанти рішення задачі
Продукция
Консольні стелажі Консольні стелажі Консольні стелажі
  • Висота стійки: до 11 000 мм
  • Довжина консолі: 500-2500 мм
  • Навантаження на одну консоль: до 2500 кг
  • Можливе використання в форматі мобільних стелажів
підходить для
Дошки
Брус
Плити
Профілі
Прути
Труби
Інші негабаритні вантажі

Консольні стелажі – незамінне обладнання для зберігання довгомірних вантажів. Вони не тільки дозволяють підвищити ємність складу, а й надають зручний доступ до товару. При високій оборотності складу і чималій кількості артикулів консольний стелаж суттєво підвищить ефективність зберігання довго

Докладніше
Стелажі для шин Стелажі для шин Стелажі для шин
  • Навантаження на ярус зберігання: до 1250 кг
  • Кілька розмірів покришок в одному стелажі
  • Кругла труба запобігає деформації шин
підходить для
Шини
Диски
Колеса

Стелаж для шин дозволяє компактно і зручно складати шини на СТО, складах і в гаражі. Круглий профіль траверсів виключає пошкодження покришки при тривалому зберіганні. Є можливість зберігати в одній секції покришки кількох розмірів. За необхідності можна організувати комбіноване зберігання, встановив

Докладніше
Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі
  • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
  • Довжина полиці: до 3600 мм
  • Глибина полиці: до 2000 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Нестандартні палети
Громіздкі вантажі

Є комбінованим варіантом палетних і поличних стелажів, наслідують всі їх переваги, а саме високі навантаження і можливість зберігати роздрібні вантажі. Такі стелажі часто застосовують для негабаритних та важких запчастин, у машинобудуванні, АПК, комунальному господарстві та ін. Оскільки вся площина

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті