Комбіноване палетне і поличне зберігання

Ситуації, коли необхідно зберігати тільки палетовані або поштучні вантажі, бувають не так часто. Як правило, в межах одного складу потрібно організувати зберігання товару в різних видах упаковки. Питання тільки в тому, як краще це зробити?
Комбіноване палетне і поличне зберігання Комбіноване палетне і поличне зберігання Комбіноване палетне і поличне зберігання
Варіанти рішення задачі
Продукция
Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах
На складі
  • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
  • Підходить для габаритних товарів, коробок
  • Універсальність конструкції, можливість адаптації
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

За цим принципом організовані торгові зали великих мереж у форматі DIY. Потрібна продукція завжди зберігається в своїй зоні, що дозволяє ефективно підтримувати наявність товарного асортименту на полицях. Один артикул може оброблятися вгорі вантажною технікою, а внизу – вручну. Оскільки зберіга

Докладніше
Палетний мезонін Палетний мезонін Палетний мезонін
  • Навантаження на ярус зберігання: до 1250 кг
  • Несуча здатність перекриття: до 1000 кг/м2
  • Ширина робочого коридора: 800-4000 мм
  • Високий ступінь адаптивності конструкції
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Палети

Багатоповерхова конструкція на основі палетних стелажів – безкомпромісне рішення, що забезпечує універсальність застосування, широкі можливості для модернізації і високі навантаження для важких і габаритних товарів.  Потужні рами і траверси палетного стелажа дозволяють використовувати по

Докладніше
Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Поличні стелажі «Смарт» – сучасне й універсальне рішення для зберігання легких вантажів у коробках або поштучно. Легка система зачепів забезпечує швидкий і надійний монтаж. Полиця висотою 30 мм дозволяє максимально задіяти корисний об'єм складу. Естетичний дизайн і розвальцьовані к

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Поличні стелажі «Смарт» на болтах Поличні стелажі «Смарт» на болтах Поличні стелажі «Смарт» на болтах
20.12.2018
Нашими інженерами було прийнято рішення дещо модернізувати стандартні «Смарт» -стелажі, доповнивши кріплення полки болтовим з'єднанням. Інакше кажучи, для отримання потрібного кроку міжполичної відстані, ми частину полиць закріпили болтами, частина - за допомогою зачепів. Стелажі встановлені з можливістю двосторонньої обробки документів. Глибина секції - до 1500 мм. Тепер тут компактно розташується весь обсяг картотеки підприємства. Для стійкості конструкції передбачено наявність металевого подпятника. При необхідності, клієнт може прикріпити деталь до підлоги за допомогою анкерів, підвищивши тим самим ступінь безпеки при обробці вмісту на стелажах. Відстань між секціями дозволила нам задіяти пересувну платформу для роботи з високими архівними стелажами, яку ми розробили спеціально для цього проекту. Завдяки можливості переміщення конструкції, співробітник може швидше обробляти коробки з картотекою на верхніх полицях. Безумовно, для реалізації такої задумки з технічно непростим монтажем, нам було потрібно більше часу, ніж зазвичай. Однак ми вклалися в обумовлені терміни і виконали роботу за 4-5 тижнів. Нам вдалося задовольнити головні критерії клієнта - забезпечити компактне зберігання нестандартного за розмірами вантажу без шкоди швидкості його обробки. Як це було, дивіться на відео!
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті