Горизонтальне переміщення піддонів

Складно уявити сферу виробництва або торгівлі, в якій не доводилося б мати справу з палетованими вантажами. Навіть за відсутності висотного складування перевозити товар по складу або магазину все одно необхідно, особливо враховуючи, що вага піддона може досягати 1 000 кг і більше. На щастя, для такого завдання є не одне рішення!
Горизонтальне переміщення піддонів Горизонтальне переміщення піддонів Горизонтальне переміщення піддонів
Варіанти рішення задачі
Продукция
Гідравлічні візки (рохля) Гідравлічні візки (рохля) Гідравлічні візки (рохля)
На складі
  • Вантажопідйомність: 1 000-5 000 кг
  • Довжина вил: 800-2 400 мм
  • Великий вибір рульових коліс і підвилкових роликів
  • Доступна вартість
підходить для
Палетовані вантажі, на відкритих і закритих просторах

Є найбільш поширеним видом складського обладнання, що суттєво полегшує переміщення палетованих вантажів. Завдяки своїй простій і надійній конструкції гідравлічні візки маневрені й абсолютно невибагливі в експлуатації. Низька вартість рокли робить її доступною для підприємства будь-якого масштабу.

Докладніше
Візки електричні повідкові Візки електричні повідкові Візки електричні повідкові
В тренді
  • Вантажопідйомність: 1 200-2 000 кг
  • Довжина вил: 1 150-2 400 мм
підходить для
Переміщення палетованих вантажів всередині приміщення

На відміну від механічних аналогів електро рокли працюють на електричній тязі, за рахунок чого переміщення вантажів потребує значно менше зусиль з боку складського персоналу. Електричні рокли абсолютно безпечні при використанні в закритих приміщеннях. Деякі моделі дозволяють працювати з палетами нав

Докладніше
Самохідний електровізок Самохідний електровізок Самохідний електровізок
На складі
  • Вантажопідйомність: 1 200-3 500 кг
  • Довжина вил: 1 150-2 400 мм
  • Швидкість: до 14 км/год
  • Універсальність у застосуванні
підходить для
Транспортування палет у великих закритих просторах

Самохідний електричний візок підходить для транспортування палет із загальною масою в межах 3-х тонн і може працювати на досить високій швидкості. Таке застосування значно підвищить ефективність роботи складської ділянки. Максимальна довжина вил може становити 2400 мм, це означає, що електровізок зд

Докладніше

Проєкти

Наші реалізовані проєкти з використанням ефективних тар для продуктів харчування
Техніка від Sklad Service: електровізок з літій-іонним акумулятором ELT1200Li-ion Техніка від Sklad Service: електровізок з літій-іонним акумулятором ELT1200Li-ion Техніка від Sklad Service: електровізок з літій-іонним акумулятором ELT1200Li-ion
14.01.2020
У новому ролику ми детально розглянули одного з ключових гравців на невеликих складах - електровізок з літій-іонним акумулятором. За рахунок своєї компактності і вантажопідйомності, вона може справлятися з величезною кількістю найрізноманітніших завдань. А літій-іонний акумулятор продовжить роботу техніки на багато років. Більше деталей в нашому відео. Приємного перегляду!
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті