Митно-брокерські послуги

Кваліфікований митний брокер - важлива ланка в ланцюзі операцій при оформленні та декларуванні вантажу на митниці. Покращити показники ефективності вашого бізнесу, а також полегшити процес імпорту/експорту, дозволять послуги митного брокера від компанії «Склад Сервіс».

Кваліфікований митний брокер - важлива ланка в ланцюзі операцій при оформленні та декларуванні вантажу на митниці. Покращити показники ефективності вашого бізнесу, а також полегшити процес імпорту/експорту, дозволять послуги митного брокера від компанії «Склад Сервіс». Як знизити матеріальні, фізичні та емоційні ресурси при митному оформленні та чому ми розуміємо вас, як ніхто інший? З радістю ділимось досвідом та інфоромацією.


Як митно-брокерські послуги знижують витрати?


Безпомилкова організація процесу оформлення вантажу на митниці - справжнє мистецтво. Про це відомо кожному підприємцю, який стикався з цією задачею хоч раз. 


Тут не буває «не важливих дрібниць». Кожна помилка при підготовці документів для митних органів, може перетворитись у справжню катастрофу у вигляді штрафів, затримки і навіть арешту вантажу, порушення домовленостей з партнерами та клієнтами. А однією сплатою мита, податків та митних зборів, при оформленні товару, як правило, не обійтись.


Елементарно, таке явище як… черга, може надовго затримати товар на складі тимчасового зберігання при спробі самостійно здійснити процедуру митного оформлення.


Перед вами будуть виходити у вільний обіг вантаж, декларуванням яких займаються професіональні митні брокери та друзі працівників митниці. Досвідчені фахівці чітко розуміють стратегію ведення перемовин з уповноваженою особою, володіють практичними навичками, багатим досвідом та «подковані» в Митному законодавстві. Оформити вантаж протягом кількох годин - не складно.


В цей час бізнесмен недосвідченний змушений оббивати пороги різноманітних інстанцій в пошуку раціональних рішень. Для початківця-участника ЗЕД з цього моменту починаються «буремні часи». Доводиться збирати і подавати додаткову документацію, домагатись поблажливості дозволяючих органів, виправдовуватись перед постачальниками/клієнтами, а також платити і ще раз платити. Непоодинокі і випадки, коли вартість митного оформлення вантажів перевищувала вартість самої продукції.


Таким чином, суповід досвідченного брокера при здійсненні очистки товару, дозволяє суттєво скоротити витрати, вберегти вантаж та збільшити продуктивність вашого бізнесу.


Які сервіси по «розмитненню» ми надаємо


Митне оформлення вантажу являє собою ряд взаємопов’язаних процесів. Наші спеціалісти мають солідний позитивний досвід по веденню експортно-імпортних операцій. 


Митний брокер компанії «Склад Сервіс» вільно орієнтується в хитросплетіннях Митного законодавства, правилах подачі документів та тонкощах вибору товарного коду. Спеціаліст знижує ризики при ввезені/вивезенні великих та дрібних партій товарів, що дозволяє раціонально використовувати бюджет підприємства. 


Ми не з чуток знаємо, які перешкоди доводиться долати учаснику зовнішньоекономічної діяльності, здійснюючи очистку вантажу. Тому, пропонуємо послуги, відпрацьовані на власному досвіді:


 • консалтінг по ключовим питання митного оформлення; 
 • точне визначення коду товару, калькуляція вартості, розробка схеми роботи, кошторис витрат;
 • заповнення попередньої декларації;
 • повна очистка в режимі імпорту;
 • оформлення експортних поставок;
 • оформлення необхідної документації (CMR, ТТН, CARNET TIR та інших);
 • проведення акредитації/переакредитації вантажу;
 • отримання сертифікатів, дозволів. 


Прийнявши рішення довірити митне оформлення професіоналу, необхідно буде лише: надати інформацію (про походження, найменуваннях, кількості, вазі товарів), а також супутні документи, перелік яких озвучує наш митний брокер. 


Після ретельної перевірки відповідності наданих даних, збору усіх необхідних документів та внесення платежів, вантаж відправляється в митний орган для винесення стверджувального рішення о його випуску у вільний обіг. 


Відмітимо, що користуючись митно-брокерськими послугами нашої компанії на постійній основі, комунікація з клієнтом та випуск його вантажу у вільний обіг, відбувається буквально «на одному диханні». Спеціаліст розуміє вас з півслова та звільняє від повторного збору усіх важливих паперів.


Переваги співробітництва з нами


Митне оформлення з нашою допомогою пройде злагоджено та оперативно з 3 причин:


 1. Прийнятна вартість по Києву та всій території України, гнучкі умови співробітництва, індивідуальна калькуляція вартості праці митного брокера (розраховується виходячи з об’єму, специфіки товару та виду митного режиму).
 2. Відчутне зниження витрат на митне оформлення завдяки розумінню системи, увазі до деталей, орієнтуванні в можливих нюансах. 
 3. Можливість повністю уникнути комунікації з митницею (надання митно-брокерських послуг «під ключ»).


За нашими плечима багаторічний досвід роботи з різноманітними типами вантажів, тому про злагодженість та ефективність усіх процесів заявляємо впевнено.


Як скористатись митно-брокерськими послугами від «Склад Сервіс»?


Київ - «сердце» українських логістичних систем. «Склад Сервіс» - їх невід'ємна складова. З 1997 року ми являємось активними учасниками ЗЕД, адже основна наша діяльність - складське обладнання та промислові товари. З виходом на міжнародний ринок, так само як ви, стикались зі складнощами ведення ЗЕД в умовах складного митного та податкового законодавства.

Довгий час ми користувались допомогою митно-брокерських послуг досвідчених і не дуже брокерів: набирались практичних знань, розбирались в тонкощах, набивали «шишки». Тепер сміливо заявляємо про свою експертність в митних питаннях та за підтримки наших партнерів - професіоналів брокерської справи, готові оптимізувати процеси імпорту/експорту для вашого бізнесу. 


Наші спеціалісти реалізують найбільш дієві схеми розмитнення продукції, знижуючи терміни поставок та витрати. Надаємо повний пакет послуг по організації імпорту/експорту в рамках діючого законодавства. 


Оформити заявку на реалізацію митно-брокерських послуг можливо прямо з офісу, варто лише звернутись по вказаному номеру: (044) 501-75-79 за консультацією. Наш кур’єр готовий приїхати за ними в будь-яку точку міста.


«Склад Сервіс» цінує кожного та здійснює митне оформлення вантажу, як для себе.