Складські послуги

Сфера складського обладнання являється достатньо складною в технічному аспекті (проєктування, монтажно-збірні роботи і т.п.), тому ми не залишаємо наших клієнтів сам на сам з обладнанням, придбаним у нас або в інших організаціях, а пропонуємо (за бажанням) скористуватися нашими послугами.


Складські послуги від «Склад Сервіс» включають


Сфера складського обладнання є досить складною в технічному аспекті (проєктування, монтажно-складальні роботи й т.д.), тому ми не залишаємо наших клієнтів сам на сам з обладнанням, придбаним у нас або інших організацій, а пропонуємо (за бажанням) скористатися нашими послугами, які включають:


Проєктування стелажних систем – обговорення із замовником, виконання замірів, складання технічного завдання, розроблення креслень і всієї необхідної документації.


Монтаж (демонтаж) стелажів – доставка та відвантаження стелажів, збірка рам, встановлення рам та інших елементів конструкції, вирівнювання, кріплення стелажів, установка захисту, діагностика конструкції.


Комплексний переїзд складу – демонтаж стелажів, пакування, транспортування, установка стелажів на новому місці.


Сервісний огляд складського обладнання – технічний огляд з метою контролю справності та безпеки стелажів, ремонт або заміна пошкоджених елементів.


Ремонт підйомних столів – досвідчені інженери проводять сервісне обслуговування підйомних платформ. Забезпечуємо ремонт як механічних, так і електричних вузлів гідравлічних підйомників.


Продаж б/у стелажів – широкий асортимент б/у стелажів в хорошому стані та за низькою ціною.


Виготовлення стелажів на замовлення  оснащуємо складське приміщення стелажними системами будь-якої складності. Підбираємо оптимальні варіанти для кожного конкретного завдання.


Стелажі в оренду  надаємо нашу стелажну продукцію різної конфігурації в тимчасове користування. Зручні умови оплати, сервісне обслуговування, можливість викупу системи.


Експорт стелажів  поставляємо найкраще обладнання від виробників в сусідні країни Білорусь, Молдову та інші. Наше стелажне обладнання є в ціні та відповідає міжнародним стандартам якості.


Комплексні Договори, за якими переважно працює наша компанія, що передбачають умови постачання «під ключ», що включають всі або деякі з перерахованих вище послуг. До того ж поділяють на основні та додаткові види послуг, супутнє постачання.


Основні послуги – це проєктування, доставка та монтажно-складальні роботи. 


Додаткові послуги – це вантажно-розвантажувальні роботи, демонтаж конструкції встановленої раніше, післягарантійне сервісне обслуговування, комплексний переїзд складу та ін. види робіт.

Від якості виконання робіт, які передують встановленню, основних монтажно-складальних робіт і робіт по закінченню монтажу (в гарантійний період і після нього) залежить не тільки зовнішній вигляд, надійність і довговічність конструкції, але і збереження вантажів, а також – забезпечення безпеки людей, які обслуговують складський комплекс або торговий центр.

Договори на окремі види послуг виконуються компанією «Склад Сервіс» не тільки для постійних замовників, але і для нових клієнтів.


Одночасно ми здійснюємо роботи, як з обладнанням, поставленим нами раніше, так і з металевими конструкціями, привезеними іншими постачальниками.

Надання послуг для інших постачальників складського обладнання є оптимальним варіантом, якщо у компанії відсутня власна монтажна бригада або з якихось причин необхідно скористатися допомогою наших досвідчених фахівців.

Фахівці «Склад-Сервіс» є професіоналами високого класу і володіють великим досвідом роботи у цій сфері діяльності. З моменту заснування компанії наші фахівці успішно інсталювали понад 8 000 об'єктів різного рівня складності.

При нестандартних завданнях, коли виконання роботи потребує застосування яких-небудь спеціальних рішень, наша компанія орендує або купує необхідне обладнання. Це можуть бути додаткові освітлювальні прилади, будівельні ліси, висотна підйомна техніка, автономні генератори струму, інший спеціалізований інструмент.Безпеці праці монтажників та інших людей, які відвідують об'єкт під час установки або працюють в безпосередній близькості, приділяється особлива увага.

Формула нашої роботи (вона ж наша формула успіху) при виконанні послуг у сфері складського обладнання полягає у прагненні реалізувати всі завдання, поставлені перед нами замовником якісно, без додаткових витрат, в мінімально короткі терміни і точній відповідності технічному завданню. До того ж ми спираємося на багаторічний досвід наших фахівців, професійний інструмент та здоровий глузд.