Стелажі під замовлення: навіть невеликий склад може бути ефективним

Задача

В даному проекті перед компанією «Склад-Сервіс» виникла завдання спроектувати і встановити палетні стелажі для сировини і готової поліграфічної продукції в невеликому складському приміщенні.

Опис проєкту

Оскільки дах у приміщенні була двосхила, причому з досить великим кутом ухилу і з мешающими біля стіни металоконструкціями, це не повзоляло ефективно використовувати всю висоту приміщення біля стін. І щоб даремно не втрачати площа, ми вирішили встановити стелажі складаються з двох рядів біля стіни меншої висоти, а ближче до центру складу, де висота збільшується, відповідно, більш високі. Враховуючи, що поліграфічні піддони дуже нестандартні за розміром і конструктивно їх складно ставити на 2 балки палетного стелажу, потрібно було організовувати міцний суцільний настил. В результаті у нас вийшли нестандартні палетно-поличні стелажі, зате обсяг приміщення використовувався по максимуму.

Як полиці використовувалися плити ДСП. Для того, щоб під вагою важких піддонів ДСП не прогинається, застосовуються металеві перемички.

Установка полиць дає можливість зберігати вантажі різних розмірів, в тому числі і без застосування піддонів. Крім показаних в цьому проекті полиць ДСП, матеріалом для настилу можуть служити більш щільні плити МДФ, OSB, фанера, а також металеві оцинковані набірні панелі, металеві сітчасті полиці і ін Кожен з матеріалів володіє своїми перевагами і недоліками, ми намагаємося запропонувати найбільш оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.

На цьому фото видно, наскільки зручним функціоналом біля стелажів є можливість перестановки ярусів по висоті. Як правило крок перфорації у більшості виробників становить 50 мм. Це дозволяє оптимізувати розмір комірки під конкретні товари, щоб використовувався кожен сантиметр висоти складу.

На прикладі цього проекту можна переконатися, що навіть для порівняно невеликого приміщення і "незручного" для зберігання товару, можна реалізувати ефективну систему зберігання.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах
На складі
  • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
  • Підходить для габаритних товарів, коробок
  • Універсальність конструкції, можливість адаптації
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Дана серія стелажів базується на конструкції класичних фронтальних стелажів, нижні яруси яких укомплектовані перетинками і міцними полками з дерев’яних плит (або оцинкованими панелями). Використання таких стелажів надає максимальну гнучкість у роботі, оскільки забезпечує висо

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті