Стелажі для шин - дотримуємося норм зберігання автопокришок

Задача

Якщо у міжсезонний період автопокришки залишаються на дисках, їх можна зберігати в положенні лежачи або в підвішеному стані. Для економії простору допускається складання коліс один на друга. Зберігати шини на дисках у вертикальному положенні не рекомендується.

Опис проєкту

Як же правильно зберігати шини без дисків, адже велика частина автомобілістів саме «перевзувати» колеса, а не купують ще один комплект колісних дисків.

«Склад-Сервіс» встановлює стелажі для різних видів діяльності та стелажі для шин не стали винятком. Тому на це питання ми постараємося відповісти наочним прикладом з нашого проекту.

Компанія, з якою ми працювали в цей раз, надає послуги по межсезонному зберігання автопокришок без дисків і робить це за всіма стандартами і правилами.

Для організації «шинного готелю» замовник виділив тепле і сухе приміщення, що відповідає стандарту зберігання шин.

Загальна площа  приміщення – 104 м. кв 

В такому приміщенні, враховуючи всі технічні норми (відстань між стелажами, висота стелі тощо) розмістилося сім рядів стелажів по п'ять ярусів у кожному. Ряди збиралися з секцій шириною - 1700 мм.

Така ширина секції дозволяє розмістити вісім автопокришок у одному ряду від стійки до стійки. Загальна кількість шин, який може вмістити представлена система – 1440 шт.


Як видно на фото, шини викладаються на круглі труби (траверси) і в жодному разі не на профіль квадратного перерізу, щоб виключити деформацію бортів і бічних стінок автопокришок. Це стандартна товщина труби для зберігання легкових автомобільних шин.


Траверси за допомогою зачепів-крючков насаджуються на стійки і для більшої надійності фіксуються.


Діагональні елементи з'єднують вертикальні рами утворюючи секції. Горизонтальні – з'єднують ряди між собою.

Відстань між рядами дозволяє співробітникам сервісного центру легко розміщувати автопокришки на стелажах і також легко витягувати їх при необхідності. А також для зручності обслуговування, оскільки кожні три місяці шини рекомендується повертати, міняючи зону опори.

Автомобілістам не варто переживати, віддаючи на збереження «дорогоцінні» автопокришки.  У такому місці - догляд як у санаторії).

Але і це ще не межа. «Склад-Сервіс» встановив багатоповерхову стеллажную систему для зберігання шин, коліс і покришок будь-якого типу.

Але про це вже в наступному огляді.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Стелажі для шин Стелажі для шин Стелажі для шин
  • Навантаження на ярус зберігання: до 1250 кг
  • Кілька розмірів покришок в одному стелажі
  • Кругла труба запобігає деформації шин
підходить для
Шини
Диски
Колеса

Опис конструкції Стелажі для шин базуються на елементах поличних стелажів середньої серії. Стійка з перфорацією 50 мм дозволяє адаптувати висоту ярусів під необхідний розмір шин або дисків, щоб максимально використовувати корисний об'єм приміщення. Круглий профіль траверси не чинить деформуючого в

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті