Суцільні пластикові піддони - практика підлогового зберігання товару

Задача

Вчора, прихопивши з собою фотоапарат, ми привезли 150 універсальних пластикових піддонів на завод, який займається переробленням м'яса.

Опис проєкту

Розділ «Проекти» – одна з наших улюблених і найбільш старих традицій. За останні кілька місяців ми поринули в процес створення нашого нового презентаційного ролику, а також доопрацьовували інтернет-магазин, і, як наслідок, тимчасово припинили викладати нові проекти. Але все це вже позаду!)

Безпосередньо в процесі перероблення продукту вони жодним чином не задіяні, але вже прекрасно показують себе в процесах зберігання і перевезення.

Якби дерев'яні палети були живими і вміли бачити сни, їхнім головним кошмаром були б наші пластикові піддони.

Вони ідеальні і позбавлені зайвих, непотрібних, а іноді й шкідливих деталей, таких як – цвяхи, зарубки, іржа. Вони не ламаються і не гниють. Можуть зберігатися в різних умовах – у вологому приміщенні чи в камері глибокого замороження.

Наші клієнти купують нові пластикові піддони не тому, що старі ламаються. Ні, вони купують палети тільки тому, що їхній бізнес зростає.

Зроблені з поліпропілену і поліетилену, піддони експлуатуються в температурному діапазоні від - 40 до + 70 С. Їх просто чистити і мити водою, температура якої може досягати 95 С.

У контексті цього проекту пластикові піддони були обрані ще й тому, що це єдиний тип піддонів, сертифікований за всіма європейськими стандартами і придатний для зберігання харчових продуктів.

У підсумку, зустріч із нашим клієнтом закінчилася тим, що вже наступного тижня ми привеземо 100 наших нових ящиків, призначених саме для зберігання м'яса. Ось, до речі, й інформація про ящики на сайті.

Новий проект буде вже незабаром.

А поки – підписуйтесь на нашу сторінку в facebook та не забувайте про youtube канал.

Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті