«Любити свою справу – означає бути кращим». Поїздка на Уманський Тепличний Комбінат

Задача

По-перше, УТК – велике підприємство зі світлою, більше ніж 40-річною історією вже давно є нашим клієнтом, що активно і успішно експлуатує наші в'їзні стелажі. Деякі з них ми побачили, завітавши до декількох спеціалізованих камер зберігання.

Опис проєкту

Нещодавно на своїй сторінці в Facebook ми писали про поїздку на Уманський Тепличний Комбінат. Підприємство засноване ще в 1974 році в Умані і має великий досвід в галузі вирощування овочів в закритому ґрунті - в теплицях. Причин у цієї поїздки було безліч.

По-перше, УТК – велике підприємство зі світлою, більше ніж 40-річною історією вже давно є нашим клієнтом, що активно і успішно експлуатує наші в'їзні стелажі. Деякі з них ми побачили, завітавши до декількох спеціалізованих камер зберігання.

Наприклад, на фотографії нижче, зробленій в одному зі складських приміщень Уманського Тепличного Комбінату, прекрасний приклад наших захисників для стелажів.

Не було б цього захисного обладнання – приїхали б сьогодні замінювати стелажі на нові. Натомість в 2018 році замінимо тільки захисники і лише там, де це справді буде необхідно.

Вирішивши блок стратегічних питань в межах кабінету головного управління, ми напросилися на екскурсію цехом передпродажної підготовки, де активно використовуються наші пластикові піддони.

Цікаво було поглянути на них, так би мовити, у дії. Отримати максимум, як зараз модно говорити, інсайдерської інформації, щоб потім конвертувати її для вас, шановні читачі, в рішення.

Ми потрапили в цікавий момент – незадовго до нашого приїзду, прибули наші ж нові піддони, і в УТК почався процес суцільної заміни всіх дерев'яних піддонів на пластикові.

Все просто, пластик витримує і гарячу воду, і глибоку заморозку (як ми вже писали в минулому огляді), і термін його служби, за умови правильного використання, рахується десятиліттями.

Пластику треба працювати, а ось дерево нехай росте, радує око і робить повітря чистим.

Наступний кадр просто передає весь цей процес.

(Як бачите, зліва вже експлуатуються наші піддони, праворуч стоїмо ми, обговорюючи майбутні плани та перспективи, а просто за нами – дерев'яні піддони, які назавжди покинуть стіни цього чудового комбінату).

Уманський Тепличний Комбінат сформулював глибокий девіз і принцип – «Любити свою справу – означає бути кращим».

У цеху передпродажної підготовки нам всі посміхалися. Було приємно і чисто. А помідори були такі спокусливо красиві, немов кожну з них спеціально готували до рекламного ролику.

Викладаємо цей звіт, перебуваючи на шляху до чергового великого проекту, про який розповімо вже наступного тижня.

А поки – підписуйтесь на наш Facebook та на наш Youtube канал.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in) В'їзні стелажі (drive-in)
Топ продажів
  • Використання корисного об'єму складу: 70-80%
  • Оптимальне рішення для морозильних камер
  • Максимальна вага піддона: 2000 кг
  • Глибина каналу: до 18 м
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети

Опис конструкції В'їзні стелажі (глибинні або набивні) утворюють канали, в яких піддони дуже щільно один до одного розміщуються на спеціальних напрямних по всій глибині стелажа. Піддони встановлюються довгою стороною перпендикулярно до осі завантаження, що обумовлено деякими вимогами до типу технік

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті