Sklad Service: система підземного збору і зберігання сміття

Задача

Система підземного збору та зберігання сміття даного типу — це сучасне пристосування для зберігання і збору відходів, яке може значно спростити процес випорожнення баків зі сміттям. Пропонована система підвищить ефективність роботи представників житлово-комунальних господарств, а також стане незамінною для будівельних компаній при плануванні житлових комплексів.

Опис проєкту

Підземні системи зберігання сміття — це прогресивний спосіб поводження з побутовими відходами. Чому?
По-перше, така організація простору дозволяє набагато простіше адаптувати зони збору сміття в міське середовище, при цьому істотно економлячи місце. Впевнені, що навіть такі повсякденні завдання як збір і сортування сміття повинні приносити позитивний досвід. По-друге, подібні рішення диктують якісно нові умови поводження зі сміттям — його можна і потрібно сортувати. Як не крути, але світ рухається в бік свідомого ставлення до проблеми. Погодьтеся, куди приємніше це робити у відповідних умовах :) А ми, в свою чергу, шалено раді втілювати такі проекти в життя. Приємного перегляду!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Підземні системи для збору та зберігання ТПВ Підземні системи для збору та зберігання ТПВ Підземні системи для збору та зберігання ТПВ
Топ продажів
  • Ємність системи: до 5 контейнерів 1100 л на одній платформі
  • Обслуговування стандартними сміттєвозами
  • Можливість ручного управління при знеструмленні
  • Опції: система автоматичного пожежогасіння
підходить для
Багатоквартирні будинки
Житлові комплекси
Вулиці
Парки
Історичні місця
Бізнес-центри
Розважальні центри

Опис конструкції Проста, але водночас інноваційна система – поєднання консольного підйомника і класичних чотирьохколісних баків. Підземні системи на базі підйомних платформ забезпечують практично таку ж функціональність, що і повноцінні німецькі системи, зокрема блокують поширення запахів і б

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті