Система мобільних стеллажів: особливості та переваги

Задача

В цьому матеріалі ми розглянемо цікаве технічне рішення - систему мобільних стеллажів - розраховану на збільшення об'єму складу на обмеженій площі.

Опис проєкту

Підготовча частина роботи почалася з проведення проводки, необхідної для функціонування стелажів, систем безпеки, а також укладання направляючих, по яким стелажі будуть пересуватися.
Для забезпечення необхідних навантажень на підлогу, була розрахована кількість і товщина армованого каркаса, а також зроблена заливка підлоги в єдиний рівень з направляючими Після повної готовності підлогового покриття, на направляючі встановили пересувні платформи. По завершенню основних монтажних робіт ось що ми отримали: висота готової конструкції - 3 рівня, а це близько 6.5 м корисної площі. Окрему увагу спеціалісти приділили безпеці при експлуатації. Датчики руху закріплені не тільки при вході та на виході з кожного ряду, а й всередині самого ряду. Передбачені всі випадки, включаючи випадання товару з палети при русі системи. Після перетину датчика при вході в блок. системою також застосовується екстрена зупинка. Крім датчиків, на кожному подвійному ряду встановлена кнопка аварійної зупинки, а на кожному блоці розташована система ручного управління. На довершення слід зазначити, що мобільні палетні системи дуже ефективно використовують простір і в той же час досить зрозумілі в експлуатації. Це прекрасне рішення для виробництв і складів з особливим тепмературним режимів. Детальніше дивіться у відео!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі Мобільні палетні стелажі
В тренді
  • Використання корисного об'єму складу: 80-90%
  • Можливість зберігання широкого асортименту товарів
  • Відносно швидкий доступ до будь-якого піддона
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Опис конструкції Мобільні фронтальні стелажі – класичні стелажі для зберігання піддонів, встановлені на рухомі бази, які переміщуються по вбудованих у підлогу рейках. Отож, залишивши тільки один робочий проїзд і переміщаючи стелажі вліво або вправо, можна забезпечити відносно швидкий доступ д

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті