Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі

Задача

У сьогоднішні часи всі прагнуть заощадити або заробити додаткові кошти, з цією метою до нас звернулася одна з наших постійних клієнтів. «Склад Сервіс» кілька років тому для цього підприємства обладнав склад палетними стелажами, і ми вже публікували огляд цього проекту. Цього разу завдання було не зовсім типова для нас, хоча це не проблема, нам по силам завдання набагато складніше :)

Опис проєкту

Замовник, після оптимізації своїх бізнес процесів і товарного запасу зміг звільнити частину стелажів. Звільнену площу та стелажне обладнання було прийнято рішення здати в оренду. Для цього необхідно було зробити огорожі і тим самим розділити склад на 2 зони і як завжди в самі стислі терміни 5-7 днів.

Наші працівники реалізували цікаву ідею: встановили огорожу з елементів складських стелажів і зварної оцинкованої сітки з осередками 25х50 мм.

Огорожу висотою 4 000 мм, складається з оцинкованих стійок, траверс палетних стелажів завдовжки 3 300 і2 200 мм, розпашних воріт і оцинкованої металевої сітки.

Огорожу за п'яти стійок закріплено до підлоги за допомогою анкерних болтів, для додаткової стійкості були зроблені підпори з діагональних зв'язків рами стелажів, а фіксатори траверс були замінені на болти. Дані заходи надали системі відмінну стійкість і надійність.

Спроектували і виготовили двоє орних воріт, які встановили між зонами складу, одні ворота розміром 3260х3820 мм, інші менше – 2160х3820 мм.

Таким чином, з елементів стелажів можна сконструювати складські огородження будь-якої висоти, для невисоких огорож підійдуть стійки і траверси з профілю меншого перерізу. В даному випадку конструкція проходить крізь ряди палетних стелажів, практично не займаючи місця.

У результаті вийшла надійна і дуже стійка конструкція, яку при необхідності завжди можна розібрати, пересунути та змонтувати в іншому місці.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Складські огорожі (сітчасті паркани) Складські огорожі (сітчасті паркани) Складські огорожі (сітчасті паркани)
  • Розмір комірок сітки — 25 * 50 мм
  • Можливість зонування складських приміщень
  • Стійкі до корозії
  • Використання елементів стелажів в якості опор
підходить для
Універсальні склади, великі складські приміщення

Опис конструкції Сітчастий паркан виконують на основі металевої решітки, він може мати практично будь-яку конфігурацію. Огорожа може містити в тому числі отвори для проходу персоналу або проїзду складської техніки. В якості опорних елементів використовують горизонтальні, вертикальні і діагональні б

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті