Сітчасті металеві полиці для палетних стелажів

Задача

Ця дуже популярна в європі опція тепер доступна і в Україні, ми вже виконали перші поставки для наших клієнтів. Як відомо, палетні стелажі призначені для складування паллетированных товарів. Ну а якщо передбачається зберігати вантажі різних розмірів, широкої номенклатури і не тільки на стандартних піддонах, або ж взагалі без піддонів?

Опис проєкту

Установка металевих гратчастих полиць, перетворює фронтальні стелажі в універсальну систему складування вантажів – палетно-поличні стелажі, на яких можна зберігати дуже широку номенклатуру товару як в коробках так і на піддонах.

На ярусах, обладнані сітчастими полицями, можна складувати всілякі вантажі різних розмірів. Як видно на фото, товари зберігаються і на нестандартних коротких піддонах, які із-за меншого розміру неможливо просто поставити на траверси без полиць.

Сітки укладаються зверху траверс, можуть легко зніматися і переставлятся на необхідний ярус. Одна така полку за розмірами відповідає паллетоместу і завдяки посиленій конструкції зі сталевими ребрами жорсткості витримує навантаження до 500 кг, існують варіанти полиць розраховані на 800 і 1000 кг.

Металеві сітчасті полиці виготовлені з оцинкованої сталі, не схильні до корозії і відмінно пропускають світло між ярусами. Одне з головних переваг даних полиць – це відповідність протипожежним вимогам, при гасінні вогню вода крізь сітки безперешкодно проникає на всі яруси стелажів.

Якщо Вас зацікавила дана універсальна опція, ви можете придбати її як разом з палетними стелажами, так і замовити гратчасті полиці до вже існуючих на вашому складі стелажів будь-якого виробника.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Сітчасті полиці для стелажів Сітчасті полиці для стелажів Сітчасті полиці для стелажів
  • Легкість монтажу
  • Висока міцність
  • Стандартний розмір: 800 * 1200 мм
  • Низька вага
підходить для
Зберігання дрібних і штучних товарів на палетних стелажах

Опис конструкції Сітчасті полиці для стелажів являють собою плоску конструкцію, виконану з міцного сталевого дроту. Відстань між прутами залежить від вимог до міцності і граничного навантаження панелі. На двох протилежних сторонах сітки є вигини, які необхідні для надійного розміщення полиці на ба

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті