Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco»

Задача

Перед нами стояла технічна задача організувати подачу і вивантаження важких вантажів в складське приміщення київського магазину, що продає музичне обладнання та інструменти. Склад знаходиться в підвальному поверсі будівлі, а двері складу знаходиться на 1,6 м нижче рівня землі.

Опис проєкту

У далекому 2010 році компанія «Склад-Сервіс» відкрила новий напрямок діяльності і стала ексклюзивним представником в Україні провідного європейського виробника гідравлічних підйомних столів - шведської компанії «Marco». З тих пір по всій країні ми реалізували і встановили безліч підйомників «Marco» різних конфігурацій і для різноманітних задач.

У цьому огляді ми хочемо показати наш перший реалізований в Україні ножичний підйомний стіл. Нам було дуже цікаво, як покаже себе гідравлічний підйомник виробництва «Marco» після 4-х років експлуатації, тому ми домовилися з замовником і поїхали на сервісний огляд, прихопивши з собою камеру. Не приховуємо, що трохи хвилювалися, все-таки це був наш перший досвід інсталяції подібного обладнання :)

Для яких же цілей був встановлений гідравлічний підйомний стіл?

Перед нами стояла технічна задача організувати подачу і вивантаження важких вантажів в складське приміщення київського магазину, що продає музичне обладнання та інструменти. Склад знаходиться в підвальному поверсі будівлі, а двері складу знаходиться на 1,6 м нижче рівня землі.

Встановивши підйомний стіл, клієнт значно спростив собі і своєму персоналу процес завантаження/вивантаження товарів, до того ж існуючий пандус має великий кут нахилу і не призначений для безпечного переміщення важкого дорогого обладнання.

Підйомний стіл має такі характеристики:
розмір платформи - 2250х800 мм
висота підйому - 1,6 м
вантажопідйомність - 500 кг
час підйому - 33 сек.

На фото – сторона, з якої завантажуються вантажі на підйомник: ідеальне відповідність рівня і мінімальний зазор між платформою і бетонної майданчиком без праці дозволяє завантажувати товар на підйомний стіл.

Коли гідравлічний стіл знаходиться в нижньому положенні, про підйомнику можна здогадуватися лише за наявності пульта з кнопками на стіні і металевій платформі в підлозі. Підсумки сервісного огляду: за 4 роки роботи підйомний стіл пропрацював без будь-яких проблем і показав себе відмінно, за цей час замовникові довелося всього лише 1 раз замінити гідравлічне масло.

Як видно на фото, всі механізми і вузли в ідеальному стані, нічого не погнувся, не разболталось і не заіржавіло. Під час тривалої служби тільки потерлася фарба на робочій поверхні платформи, але це легко вирішується повторної фарбуванням. При дотриманні належних правил експлуатації цей підйомний стіл без ремонту прослужить замовнику ще багато років.

Також ми зняли короткий відеоогляд, що демонструє роботу підйомного столу:

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями Підйомні столи з одинарними ножицями
Топ продажів
  • Вантажопідйомність: до 10 000 кг
  • Клас захисту: IP54
  • Може використовуватися на виробництві, складі або станції техобслуговування
  • Автоматична система управління
підходить для
Склади
Доки
Вантажні залізничні станції
Великі машинобудівні і обробні виробництва

Опис конструкції Підйомний стіл з одинарними ножицями складається з опорної конструкції, ножичного механізму, верхньої платформи для розміщення вантажу й електрогідравлічного вузла. Опорна площина має плоску форму; в деяких випадках на ній передбачені напрямні рейки для колісних елементів ножичного

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті