Самонесучі склади - знайомство з новим продуктом

Задача

Швидкомонтовані самонесучі склади впевнено заходять на український ринок складської логістики. Багато наших клієнтів з подивом реагують на це рішення - адже як відомо, все нове спочатку відкидається, потім про це замислюються, потім пробують, а потім все переконані, що так завжди і було.

Опис проєкту

І щоб допомогти вам відразу перейти до етапу «... потім пробують», ми представляємо вам відеозвіт з реалізованого проекту по установці самонесучого складу на основі фронтальних палетних стелажів.
Каркас самого складу складається з стелажних рам і траверс. Стелажні рами проектуються так, що доходять до самої стелі. На їх базі формуються і кріпляться ферми для організації даху складу. Траверси утворюють рівні для зберігання товару і забезпечують жорсткість всієї конструкції. Стелажна система, витримує не тільки вагу товару, що зберігається, а також є ще і несучою конструкцією самого складу. Для подальшої обшивки складу сендвіч-панелями або металопрофілем, ставиться окремий додатковий ряд стійок і траверс. Будівля вводиться в експлуатацію як тимчасова споруда. Такий вид конструкцій не вимагає повноцінної проектної документації, що істотно заощаджує час і ресурси на розробку проекту і на реалізацію його в цілому. Зверніть увагу, швидкобудуюємі самонесучі склади можуть проектуватися на базі будь-яких конструкцій - паллетних стелажів (всіх типів - фронтальних, в'їзних, гравітаційних і т.д), консольних, а також поверхових (мезонінних) стелажних систем. Такі склади підходять для організації вуличного зберігання під дахом, холодних і теплих складів, складів холодильників. Звернувшись до нас, ви зможете зрозуміти на скільки ця система підходить для реалізації саме ваших завдань, а також отримати повний комплекс послуг на стадії виконання проекту!

Відеоогляд проєкту

Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті