Самонесучі склади - знайомство з новим продуктом
Задача
Швидкомонтовані самонесучі склади впевнено заходять на український ринок складської логістики. Багато наших клієнтів з подивом реагують на це рішення - адже як відомо, все нове спочатку відкидається, потім про це замислюються, потім пробують, а потім все переконані, що так завжди і було.
Опис проєкту
І щоб допомогти вам відразу перейти до етапу «... потім пробують», ми представляємо вам відеозвіт з реалізованого проекту по установці самонесучого складу на основі фронтальних палетних стелажів.
Каркас самого складу складається з стелажних рам і траверс. Стелажні рами проектуються так, що доходять до самої стелі. На їх базі формуються і кріпляться ферми для організації даху складу. Траверси утворюють рівні для зберігання товару і забезпечують жорсткість всієї конструкції. Стелажна система, витримує не тільки вагу товару, що зберігається, а також є ще і несучою конструкцією самого складу.
Для подальшої обшивки складу сендвіч-панелями або металопрофілем, ставиться окремий додатковий ряд стійок і траверс. Будівля вводиться в експлуатацію як тимчасова споруда. Такий вид конструкцій не вимагає повноцінної проектної документації, що істотно заощаджує час і ресурси на розробку проекту і на реалізацію його в цілому.
Зверніть увагу, швидкобудуюємі самонесучі склади можуть проектуватися на базі будь-яких конструкцій - паллетних стелажів (всіх типів - фронтальних, в'їзних, гравітаційних і т.д), консольних, а також поверхових (мезонінних) стелажних систем. Такі склади підходять для організації вуличного зберігання під дахом, холодних і теплих складів, складів холодильників.
Звернувшись до нас, ви зможете зрозуміти на скільки ця система підходить для реалізації саме ваших завдань, а також отримати повний комплекс послуг на стадії виконання проекту!