З князівським розмахом: компанія «Мономах» наростила ємність складу в кризу

Задача

Збільшити ємність складу, розробив грамотний бюджет проекту, – завдання для дійсних профі. Для його розвязання знадобиться знання ринку, розуміння запитів замовника і вміння рахувати. Про те, як у складні для економіки періоди наростити потужності складу та оптимізувати загальну вартість проекту, розказуємо на прикладі компанії «Мономах».

Опис проєкту

При будівництві нового чи збільшенні старого складського приміщення головним чинником виступає вартість стелажних систем. А отже, оптимальним варіантом є встановлення вживаних стелажів.

Втім не кожна компанія-інтегратор може запропонувати подібне рішення через відсутність спеціалістів, які можуть провести експертизу таких конструкцій.

Компанія «Склад Сервіс» впроваджує проекти різного ступеня складності понад 16 років, тому має спеціалістів, які можуть якісно оцінити ризики використання конструкцій і до того ж має в наявності вживані стелажі від попередніх проектів. Не лише ретельний огляд, але й знання про попередні експлуатаційні режими використання – наша сильна сторона, як інтегратора рішень.  

Відтак, ми оцінили можливості подальшого використання наявних в нас вживаних стелажів бельгійського виробника STOW, переконалися в їх належному стані і запропонували Замовнику. Це дало можливості зекономити на встановленні фронтальних стелажів і забезпечити загальну ємність складу на 3 600 палетомісць.

«Мономах» зростає попри кризи, відтак за 2020 рік ми двічі збільшили ємність складу компанії: спочатку на додаткові 960 палетомісць, а під кінець року ще на 528 палетомісць. І  оскільки вартість стелажів лишалася ключовим фактором, було встановлено нові стелажні системи українського виробництва.  Чому вітчизняного, запитаєте? Все просто: співвідношення «вартість – надійність - швидкість поставки».

Нарешті четверте розширення складу в обсязі 2 208 палетомісць відбулося у не менш бурхливому 2021 році. Поставка обладнання містила нові стелажі вітчизняного виробництва, які було оснащено вживаними захисними елементами. Саме вони забезпечують тривале використання обладнання без втрат якісних характеристик.

Як результат: роки плідної співпраці, склад на 7 300 палетомісць, зростання попри перешкоди й кризи!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
  • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
  • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
  • Низька вартість порівняно з іншими системами
  • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Особливості конструкції фронтальних стелажів Фронтальні палетні стелажі є найбільш популярною та поширеною моделлю зберігання запасів. Таке широке застосування вони отримали за рахунок високого рівня універсальності, адаптивності, простоти збирання, швидкості монтажу та бюджетності. Фронтальні с

Докладніше

Ще проєкти

Наші реалізовані проєкти по фронтальним палетним стелажам
Стелажі для складу Good Wine Стелажі для складу Good Wine Стелажі для складу Good Wine
02.12.2020
Для Sklad Service не існує складних завдань! Наші фахівці індивідуально підходять до кожного проекту, ґрунтуючись на принципах: надійності, бездоганної якості і бажання подальшої плідної співпраці. Одним з таких прикладів, є наш реалізований проект установки стелажної системи для складу Good Wine. Всі деталі ми візуалізували в динамічному відеоролику!
Установка висотних палетних стелажів (висота — 10,5 м) Установка висотних палетних стелажів (висота — 10,5 м) Установка висотних палетних стелажів (висота — 10,5 м)
11.06.2019
З урахуванням площі складу ми зробили необхідні розрахунки й запропонували клієнту встановити висотні палетні стелажі, що дозволить задіяти весь простір. Застосувавши раму висотою 10,5 метрів, нам вдалося максимально ефективно заповнити склад. Згідно з технічним завданням, для зручного сортування штучної продукції один з ярусів призначений для поличного зберігання. Для посилення жорсткості та надійності конструкції ми встановили додаткову розкосу систему. Стійкість і міцність системи забезпечують додаткові елементи кріплення. Монтаж такої стелажної системи наша бригада здійснила за шість днів. Тепер зберігання товару буде компактним і надійним. Ми з поставленим завданням впоралися, клієнт задоволений, а значить працюємо не дарма! Пропонуємо вам подивитися інформативний відеоогляд проекту знизу сторінки!
Встановлення стелажної системи для "Лан Україна" Встановлення стелажної системи для "Лан Україна" Встановлення стелажної системи для "Лан Україна"
15.06.2021
Вже не перший раз нам вдалося реалізувати проект для нашого постійного клієнта “Лан Україна”. При проектуванні стелажної системи, ми прагнули максимально використовувати корисну площу та об'єм складу на новій території, так як для нашого замовника була дуже важлива реорганізація та впровадженні розумних рішень. Після оцінки всіх робочих аспектів, разом з клієнтом був розроблений графік встановлення нової системи та покроковий переїзд. Однією із умов замовника, була максимальна безпека під час роботи складу. Тому, нами було запропоновано встановлення металевих захистів на кожну стелажну стійку. За допомогою точних розрахунків при встановленні стелажів нам вдалося збільшити ємність зберігання товарів на складі, а швидкість роботи персоналу та складської техніки збільшилася в кілька разів! Наш постійний клієнт залишився задоволеним а ми поповнили свій портфель успішно закінчених проектів.
Встановлення фронтальних стелажів для Лекхім Обухів Встановлення фронтальних стелажів для Лекхім Обухів Встановлення фронтальних стелажів для Лекхім Обухів
16.03.2021
При плануванні стелажної системи ми прагнули максимально використовувати корисну площу і об'єм складу, для оптимізації логістичних процесів компанії. Всі поставлені задачі ми виконали в зазначені клієнтом терміни. Конструкція стелажів передбачена для палетного зберігання фармацевтичної продукції. Розподілене навантаження на ярус - 3 тони. Над цим проектом працювали одразу кілька відділів компанії “Sklad Service” - стелажний, відділ складської техніки, інженерний відділ, логістичний та власні монтажні бригади . Наші фахівці індивідуально підходять до кожного проекту, ґрунтуючись на принципах надійності та бездоганної якості.
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті