Проект «Еталон»: про користь пластикових піддонів для бутлів, чисту воду і магію музики

Задача

Потребою нашого клієнта стали пластикові піддони, виготовлені спеціально для 19-літрових бутлів – найбільш популярний вид тари, призначеної для служб доставки води.

Опис проєкту

Компанія «Еталон» вже майже двадцять років постачає українцям чисту і натуральну артезіанську воду.
Японські вчені давно довели позитивний вплив звукових хвиль на структуру води. Вони ж вважають, що саме класична музика робить воду – цілющою. Справа в тому, що на підприємстві "Еталон" вода в прямому сенсі заряджається позитивною енергетикою, адже протягом робочого дня всі виробничі процеси, пов'язані з очищенням води, а також зберіганням і транспортуванням тари супроводжуються класичною музикою. Нас такий підхід дуже здивував і порадував. Своїми враженнями ділимося і з вами. Порадувало те, що в логістиці настільки популярної і швидко зростаючої компанії, залучені навіть найперші піддони, які ми постачали ще в 2010-му році. Все дуже просто: піддон виготовлений з первинних полімерів. Це забезпечує тривалий термін експлуатації і робить піддон максимально міцним, гігієнічним і легким. В конструкції наших піддонів враховані спеціальні зачепи з чотирьох сторін, призначені для зручного переміщення вилковим навантажувальником або гідравлічної візком. Також модульна конструкція піддонів забезпечує можливість штабелювати продукцію в висоту до 5 метрів, оптимізуючи площа складу. Варто зауважити, що транспортування готової продукції на цих піддонах продовжує життєвий цикл бутлі в рази. Ми приємно провели час. А ви маєте тепер можливість побувати на виробництві одного з українських лідерів в галузі доставки води. Приємного перегляду!

Відеоогляд проєкту

Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті