Поличкові стелажі для легких вантажів

Задача

На цей раз до нас звернувся великий постачальник брендових аксесуарів з метою обладнати свої складські приміщення полочными стелажами. Враховуючи побажання клієнта максимально використати складське простір, ми запропонували встановити стелажі з суцільними металевими полицями з оцинкованої сталі, у яких мінімальна висота конструкції полиці.

Опис проєкту

Особливість даних стелажів полягає в можливості використання так званих загальних стійок, коли до однієї стійки кріпиться полиці двох сусідніх секцій. При цьому зміна кількості секцій у рядку вимагає додаткових стійок. Саме з цієї причини в даному проекті кожна секція збиралася окремо.

Даний конструктив вміщує більше вантажу і забезпечує більш зручну його обробку. Такий тип стелажів розрахований на невелику навантаження і застосуємо для коробкових легких вантажів.

Перфорація стійок дозволяє кріпити полки на так звані «кнопки», для цього на полиці є спеціальна «кнопка», яка входить в перфорацію стійки. Таке кріплення дозволяє швидко доукомплектовувати або змінювати висоту полиць, при цьому необхідно перевіряти надійність кріплення полиці до стійки. У нашому випадку ми застосували жорстке болтове з'єднання, яке не викликає сумнівів у надійності кріплення.

Полиці виконані з оцинкованої сталі і розраховані на навантаження до 50 кг. Нижні полиці встановлені біля самої підлоги. Стелажі не кріпляться до підлоги, а кожна стійка «взута» у спеціальний пластиковий «підп'ятник».

У результаті вийшла надійна і ефективна конструкція повністю підходить для цілей даної компанії і має сучасний та естетичний зовнішній вигляд. При цьому ми допомогли заощадити клієнту не одну тисячу гривень, оскільки аналогічні стелажі з будівельних супермаркетів стоять на порядок дорожче.

Також дивіться невеликий відеоогляд цього проекту:

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Стелаж металевий поличний складається всього з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома загинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які дуже легко монтуються за рахунок самозаклинюв

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті