Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину

Задача

Інтернет-комерція все більше завойовує ринок практично у всіх областях. Такий вид продажу не обов'язково передбачає наявність фізичного магазину з виставковими залами і вітринами для покупців. Для цих цілей служать сайти з характеристиками, фото і відео товарів. Але якщо в онлайн-бізнесі можна обійтися без виставкових залів, то без обладнаного складу, де будуть зберігатися товари та оброблятися замовлення практично неможливо.

Опис проєкту

В цьому огляді ви можете перевірити організацію складського зберігання великого інтернет-магазину, що спеціалізується на продажу книг, ігор, музики і подарунків.

До речі, з цим клієнтом ми співпрацюємо вже багато років, ще 5 років тому обладнали склад поичковими стелажами «Конструктор». Зверніть увагу: за 5 років інтенсивної експлуатації стелажі мають гарний зовнішній вигляд, фарба і оцинковка відмінно витримали випробування часом. Час експлуатації даних стелажів далеко виходить за рамки гарантійного терміну, не дарма ми вже стільки років продаємо дані стелажі.

Особливості даного конструктиву: стелажі зашиті з боків оцинкованими листами, всередині встановлені перегородки. Таким чином, були організовані окремі осередки зберігання.

У цьому році ми запропонували замовнику новий тип поличкових стелажів – «Конструктор на болтах». Конструкція цих стелажів суттєво відрізняється від попередньої. Давайте розглянемо особливості.

Відсутність планок для полиць збільшує міжполичний простір і підвищує загальну місткість стелажів. Полиці можуть бути як оцинкованими, так і покриті порошковою фарбою.

У цьому конструктиві стінки кожної секції захисту зварної мелкоячеечной сіткою, такий варіант стінок цілком підходить для даних задач і обходиться в 2 рази! дешевше суцільних сталевих листів.

Поличкові стелажі легкої серії не кріпляться до підлоги, а на кожну стійку одягається в пластиковий підп'ятник. Таким чином, метал не дряпає покриття підлоги, і окремі секції навіть можна пересувати в зібраному стані.

Крім того, що в ряді секції стелажів скріплені між собою, додатково сусідні ряди стелажів зверху з'єднані перемичками. Цей захід запобігає завалювання ряду і падіння сусідніх стелажів за принципом доміно.


Параметри стелажів:

  • Висота – 2774 мм;
  • Глибина – 350 мм;
  • Довжина секції – 920 мм;
  • Максимальне навантаження на одну секцію – 700 кг.

Якщо вас зацікавили дані стелажі або потрібно складське обладнання з іншими параметрами, звертайтеся у відділ стелажних систем по телефону (073) 972-11-40.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Стелажі поличкові «Конструктор» Стелажі поличкові «Конструктор» Стелажі поличкові «Конструктор»
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 150/800 кг
  • Довжина/глибина стелажа: 700-1500/300-800 мм
  • Матеріал: оцинкований або пофарбований метал, ДСП
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Несучим елементом стелажа є Г-подібні стійки (вугли) розміром 30х30 мм, перфоровані по всій висоті з кроком 38 мм. Полиця складається з настилу і 4-х опорних перетинок, які надійно з'єднують між собою всі стійки однієї секції стелажа на 2 зачепи в кожній точці кріплення. Як і у біл

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті