Поличкові стелажі для великих навантажень

Задача

Більш 2-х років тому компанія «Склад-Сервіс» обладнано стелажами складські приміщення постачальнику бортового харчування авіакомпаній. Поличкові стелажі, які ми інсталювали, досить нестандартні, та у зв'язку зі специфікою роботи підприємства мають свої конструктивні особливості. Поїхавши на чергову зустріч з цим клієнтом, ми прихопили фотоапарат, щоб зробити фотозвіт даного проекту.

Опис проєкту

Основна частина поличкових стелажів на цьому об'єкті сконструйована таким чином, щоб на нижньому ярусі (на підлозі) містилися візки для літаків, у яких розвозиться їжа пасажирам (одна секція стелажів ідеально вміщує 5 візків). Інші яруси, полиці яких виконані з набірних оцинкованих панелей, призначені для зберігання різних контейнерів, коробок з продуктами, посуду та інших дрібниць.

Дані поличкові стелажі призначені для високих навантажень (стелажі системи «Мега»), на полицях можна складувати важкі вантажі, наприклад бутильовану воду і соки. Максимальне навантаження на одну полицю стелажів зображених на фото може досягати 400 кг. Але інші модифікації стелажів «Мега» здатні витримувати до 1250 кг навантаження.

Для зберігання самих важких вантажів, в одному з приміщень були встановлені палетно-поличні стелажі. Вони припускають комбіноване зберігання піддонів і коробок. На першому ярусі міститься 3 піддону, а на другому ярусі організовані полки з тих же оцинкованих панелей, що і на поличних стелажах. Зверніть увагу, клієнт використовує пластикові піддони, вони довговічні і краще підходять для продуктів харчування, ніж дерев'яні.

Один ярус палетних стелажів витримує навантаження до 3 000 кг при зберіганні товарів на палетах, тобто коли палета спирається на балки стелажу (траверси). Але в нашому випадку на траверси встановлені оцинковані набірні панелі, які забезпечують до 2 000 кг розподіленого навантаження. При необхідності збільшити цю цифру, потрібно виготовляти полиці з ще більш товстого металу.

Стійки рам стелажів надійно прикріплені до підлоги анкерними болтами.

Там де не потрібно зберігати візки для літаків, встановили стелажі з 5-ю ярусами для зберігання продуктів. Конструкція стелажів збірно-розбірна, що дозволяє при необхідності легко змінювати кількість і розташування ярусів.

За ці кілька років інтенсивної експлуатації стелажі показали себе відмінно, не було помічено шлюбу, деформації, корозії і після закінчення чималого терміну вони виглядають як нові!

На закінчення дивимося вже традиційний відеоогляд проекту:

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Посилені поличкові стелажі «Мега» Посилені поличкові стелажі «Мега» Посилені поличкові стелажі «Мега»
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 700/3000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/400-1000 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Громіздкі вантажі

Опис конструкції Основні елементи стелажів «Мега» – рами і траверси. Рама складається зі стійок шириною профілю 50 мм, з'єднаних між собою системою розпірних зв'язок гвинтовим з'єднанням. Перфорація по всій висоті стійки з кроком 50 мм забезпечує оптимальну конфігурацію стелажа пі

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті