Платформа для складу, або як збільшити площу приміщення?

Задача

Цей проект ми реалізували для одного з наших постійних замовників, насамперед він цікавий нестандартним конструктивом.

Опис проєкту

Яке перед нами стояло завдання: Забезпечити більш раціональну організацію робочого простору в складському приміщенні з високою стелею. А саме - перенести архівне зберігання вгору, тим самим звільнити займану ним раніше площа.

«Склад Сервіс» перш вирішував подібні завдання. Після того, як наші фахівці більш детально вивчили специфіку і призначення об'єкта, нами була спроектована і змонтована система перекриттів (платформа) висотою 4,0 м і навантаженням 600 кг м. кв.

Загальна площа платформи 298 кв. м.

Конструктивні елементи встановленої системи – це металеві колони-опори, основна та другорядна ферми, сходи, хрестоподібні зв'язки, настил підлоги, сітчасті огорожі,перегородки, зсувні та розпашні ворота.

Основою для платформи служать 16 вертикальних металевих колон. Невелика кількість колон дає можливість для вантажної техніки легко переміщатися, а також можливість розмістити різноманітне габаритне обладнання під платформою.

Широка підошва (п'ятка) надійно кріпиться до підлоги анкерними болтами і дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на підлогу приміщення. Всі розрахунки конструкції виконані згідно норм FEM 10.3.01 і10.2.03.

Основна та другорядна балки перекриття являють собою зварні ферми із стандартного металопрокату. Варто відзначити, що балки між собою фіксуються додатковими рамками, які додають фермам жорсткість на скручування.

В деяких прольотах між колонами для жорсткості всієї системи встановлюються хрестоподібні зв'язки. Зв'язки встановлювалися так, щоб незагороджувати проїзди і проходи під платформою.

Оскільки висота даної платформи більше 3 м, нашими інженерами було прийнято рішення встановити сходи з двох маршів з проміжною платформою між ними.

Платформа розділена сітчастими панелями висотою 2000 мм з вічком50х50 мм. Всі елементи огорожі, двері та ворота вкриті якісним порошковимполімером сірого кольору. Підлогою для платформи служать плити з МДФ завтовшки 30 мм Погладкому покриттю легко переміщати складські візки. 

Весь другий поверх платформи розбитий на секції. Для кожноїсекції передбачений окремий вхід, щоб забезпечити обмежений доступ до різних архівів. В результаті установки системи перекриттів (платформи), замовник отримав додаткову площу і оптимізував існуючий простір.

«Склад-Сервіс» має широкий досвід роботи з проектами подібного роду і може без сумнівів гарантувати вамвисокий рівень виконання робіт.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Платформа з мінімальною кількістю опор Платформа з мінімальною кількістю опор Платформа з мінімальною кількістю опор
В тренді
  • Несуча здатність перекриття: до 1000 кг/м2
  • Можливість встановлення над існуючими виробничими лініями
  • Максимальна гнучкість у використанні
підходить для
Організація офісу
Встановлення стелажів
Зберігання габаритних товарів
Додатковий простір універсального призначення

Опис конструкції Платформа на колонах служить ідеальним рішенням у випадках, коли нижні 3-4 метри складу вже зайняті обладнанням або їх потрібно залишити вільними для інших операцій, при цьому є незадіяна висота приміщення. Оскільки опори платформи стоять на відстані від 4 до 6 метрів одна від одно

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті