Нестандартні палетно-поличні стелажі

Задача

"Склад-Сервіс" реалізував ще один унікальний у своєму роді проект для українського ринку. Нестандартного і особливого в даному проекті було дуже багато: висота і глибина стелажів, спеціально виготовлені під замовлення сітчасті полиці, спосіб обробки вантажу, а також ефективність даної системи в принципі. Перед нами стояло завдання використовувати кожен квадратний сантиметр складу. Результат вражає, давайте дивитися фото!

Опис проєкту

Незважаючи на дуже велику висоту стелажів (12 метрів), обробка вантажів здійснюється вручну з допомогою специализиронной вузькопрохідний техніки, яка піднімає оператора на потрібний рівень зберігання.

Така кількість ярусів зберігання не часто зустрінеш, їх 13 (на фото не помістилися 2 нижніх яруси)!

Для безпечної роботи вантажної техніки вздовж стелажів встановлені напрямні. Вони ж виконують і функцію відбійників, захищаючи стелажі від ударів техніки. На початку стелажного ряду напрямні мають заокруглену форму, щоб ричтраку було легше заїхати в прохід.

З одного боку всіх полиць встановлені спеціальні обмежувачі. У випадку пожежі вони дають можливість у цьому місці забезпечити вільний простір для протоки води з сплинкерной системи.

Сітчастою конструкцією полиці передбачені ребра жорсткості. За рахунок цього полку гарантовано витримує навантаження близько 1000 кг.

Верхній прут сітчастої полиці розміщений уздовж глибини стелажа, це сприяє зручної завантаження картонних коробок. На задній частині полиці є бортик висотою 40 мм, він полегшує устанавку вантажу точно по глибині рами, не виходячи за межі стелажа.

Як уже говорилося на початку цього фотозвіту, нам потрібно було використовувати кожен квадратний сантиметр приміщення. Тому дозволити собі встановити направляючі на відстані від стелажів, хоч і на не великому, ми не могли, це розкіш. Довелося під кожну стійку стелажа зарізати напрямні для вантажної техніки. Але це проводилося в заводських умовах при виробництві куточків, тому все вийшло красиво, а термін монтажу з-за цього не збільшився.

На цьому фото видно, що нижня полиця не сітчаста, а суцільна, з набірних панелей. Це зроблено для того, щоб під стеллажем не збирався сміття, так його легше прибирати.

Стелажі займають набагато більше площі, ніж проходи між ними (глибина рами 1300 мм), тому ефективність використання площі становить майже 70%. Для палетно-поличкових стелажів це дуже високий показник.

А тепер дивимося відео:

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах Палетні стелажі з полицями на нижніх ярусах
На складі
  • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
  • Підходить для габаритних товарів, коробок
  • Універсальність конструкції, можливість адаптації
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Дана серія стелажів базується на конструкції класичних фронтальних стелажів, нижні яруси яких укомплектовані перетинками і міцними полками з дерев’яних плит (або оцинкованими панелями). Використання таких стелажів надає максимальну гнучкість у роботі, оскільки забезпечує висо

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті