Сміттєві контейнери 1100 л. Нове випробування

Задача

Сміттєві контейнери вкрай необхідні для підтримки чистоти і порядку в місті, на підприємстві, складі. Вже кілька разів компанія «Обухівміськвторресурси», що займається переробкою вторинної сировини та вивезенням сміття, замовляла сміттєві контейнери зі своїм логотипом. Як ми вирішували це завдання, дивіться у нашому проекті: «Сміттєві контейнери з нанесенням логотипу».

Опис проєкту

«Склад-Сервіс» особливо цінує постійне і надійне партнерство. Дуже приємно, що співпраця з підприємством «Обухівміськвторресурси» успішно триває. Цього разу клієнт захотів випробувати контейнери відомого німецького виробника «SULO».

Дана модель бака володіє високими експлуатаційними характеристиками і проводиться за європейським стандартом DIN EN 840, має посилену конструкцію бака, а якість німецького виробництва викликає особливу довіру.

Крім цього можна вибрати колір: або стандартний (зелений, сірий), або самостійно для виготовлення спецзамовлення.

Пластикові контейнери для ТПВ примітні відмінною погодної стійкістю: вони витримують високі і низькі температури (від - 40 до + 60), а кришка оснащена спеціальними водовідводами. Крім баків з плоскою кришкою (як на фото), в асортименті є контейнери зі сферичною кришкою.

Не менш авторитетно виглядають колеса італійського виробництва фірми «Tellure Rôta». Їх надійність підкреслюють високі характеристики: міцність і довговічність.

Відмінність цього проекту від рядових – це нанесення бренду замовника на всі баки. Нагадуємо, що при замовленні великої партії сміттєвих контейнерів, ми виконуємо нанесення логотипу або іншої важливої інформації на поверхню бака. Як і в минулий раз, ця опція - обов'язкова умова клієнта. Напис виконана методом тиснення (гарячої штампування) з допомогою термоплівки. Стійкість такої написи гарантована: їй не страшні час і погодні перепади.

Повторна поставка завершилася успішно! Замовник задоволений результатом, а ми з нетерпінням чекаємо нових замовлень і цікавих проектів.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою Сміттєві баки SULO з плоскою кришкою
Топ продажів
На складі
  • Об’єм – 1 100, 770, 660 л
  • Ідеальне співвідношення ціна-якість
  • Захват за гребінку або цапфи
  • Вироблено в Німеччині
підходить для
Багатоквартирні будинки
Житлові комплекси
Промислові підприємства
ОСББ
АЗС
Ресторани

Опис конструкції Пластикові сміттєві баки SULO виробляються з якісного первинного поліетилену методом лиття під низьким тиском (HDPE). Контейнери з плоскою кришкою сконструйовані відповідно до стандарту DIN EN 840-2 і відмічені знаком якості RAL GZ 951/1.Якісний поліетилен (первинна сировина) забез

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті