Мобільні стелажі – оптимальне використання площі

Задача

Представляємо свіжий огляд ще одного цікавого проекту – мобільні поличкові стелажі для виробника медикаментів. Замовнику необхідно було організувати тривале зберігання зразків фармацевтичних препаратів. Приміщення площею 53 м2 повинно було вмістити максимальну кількість продукції, при цьому в будь-який момент часу потрібен вільний і швидкий доступ до кожного зразку.

Опис проєкту

Виходячи з цілей замовника, ми запропонували одну з найбільш ефективних систем зберігання – мобільні поличкові стелажі їх досить часто застосовують для організації архівів на невеликій площі. Такий вид стелажів дозволяє оптимізувати простір, збільшивши обсяги зберігання до 65% порівняно зі стаціонарними стелажами.

Параметри архівних мобільних стелажів:

  • розмір робочого проходу між стелажами – до 700 мм;
  • ширина секції – 2000 мм;
  • висота секції – 2090 мм;
  • навантаження на полицю – 40 кг, а на секцію двостороннього стелажа – 960 кг

На зовнішній панелі кожної секції передбачено кріплення для маркувальних етикеток.

Мобільні стелажі прості в експлуатації. Є можливість відрегулювати висоту полиць, таким чином, можна компактно розташувати коробки та ящики нестандартних розмірів. На фото також видно діагональні стяжки для додання секціях додаткової жорсткості.

Стелажі встановлені на металеві рейки, а зручні штурвали дозволяють співробітникам архіву легко приводити в рух до трьох секцій одночасно. Опціонально можна виготовити мобільні стелажі з замками, блокуючими доступ до архіву.
Нагадуємо, що крім стелажів з механічними штурвалами, в нашому асортименті є мобільні системи на електроприводі.

Незважаючи на те, що вартість мобільних архівів вище стаціонарних, вони дозволяють економити кошти за рахунок ефективного використання складського простору.
Економічну вигоду застосування мобільних стелажів ми обґрунтували в одній з минулих наших публікацій – Мобільні стелажі: як економити площу і гроші.

Зацікавили мобільні стелажі, або інші системи зберігання? Дзвоніть нам по телефону (073) 972-11-40 і отримаєте професійну консультацію.

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Мобільні архівні стелажі з ручним керуванням Мобільні архівні стелажі з ручним керуванням Мобільні архівні стелажі з ручним керуванням
В тренді
  • Навантаження на ярус зберігання: до 80 кг
  • Регулювання полиць по висоті з кроком 25 мм
  • Використання корисного об'єму архіву: до 90%
підходить для
Папки-реєстратори
Книжки
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Принципово архівні мобільні стелажі дуже схожі на стаціонарні поличні конструкції, встановлені на мобільні бази, які переміщуються по рейках. Подібні системи раціонально застосовувати, коли інтенсивність роботи відносно невисока, адже в кожен момент доступний тільки 1 робочий корид

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті