Конвеєрна система для компанії Justin

Задача

Перед нами стояло завдання: налагодити процес сортування товару, який щойно надійшов до складу, й паралельно збільшити продуктивність персоналу під час даного процесу. Ми запропонували кілька варіантів та зупинились на приводній гнучкій конвеєрній системі.

Опис проєкту

Нещодавно ми завершили монтаж конвеєрної системи для сортування замовлень на складі нашого клієнта - компанії Джаст Ін.

Це рішення дуже мобільне та динамічне, оскільки система приводних рольгангів швидко змінює свою конфігурацію, довжину, напрямок, а також забезпечена реверсивним рухом та можливістю стикування один з одним. 

Новий товар, одразу після прибуття на склад, поступає на конвеєр. Далі,  рухається в напрямку різних зон, за якими закріплений конкретний працівник складу, та, залежно від маркування на товарному коробі, сортується за направленнями. 

У підсумку, клієнт мав змогу налагодити процес сортування, збільшити його швидкість в декілька разів, та прибрати зайві проходи для операторів. 

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Гнучкі конвеєрні системи Гнучкі конвеєрні системи Гнучкі конвеєрні системи
Топ продажів
  • Полегшують завантаження-вивантаження товару
  • В розкладеному стані подовжуються в 2-4 рази
  • Максимальне навантаження: 80 кг/м
  • Висока мобільність і гнучкість використання
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Гнучкі конвеєри, як і більш складні стаціонарні системи, бувають двох основних типів: Непривідні (гравітаційні). Рух товару по роликах здійснюється під дією їх власної ваги, за рахунок різниці в висоті протилежних частин рольганга. Привідні, оснащені електромотором. Незаперечно

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті