Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект

Задача

Висотні консольні стелажі були спроектовані і встановлені для виробника промислових товарів, одного з лідерів у своїй галузі на території СНД. Поставка здійснювалася в 2 етапи, включала промислові консольні стелажі для довгомірних вантажів кількох типів (для різних груп товару), а також фронтальні стелажі палетні для товару на європіддонах.

Опис проєкту

Процес монтажу 1-го етапу проекту. На фото двосторонні консольні стелажі. Висота стійок становить9,5 метрів і передбачає 10 ярусів зберігання, а загальне навантаження на 1 стелаж може досягати 35 тонн.

Відбійники між стелажами дозволяють точно позиціонувати вантажну техніку, що забезпечує безпечну роботу з довгомірним вантажем у вузьких проходах.

Консолі можуть регулюватися по висоті з кроком 100 мм.

Монтаж 1-го етапу завершено, стелажі завантажені товаром.

Для реалізації 2-го етапу вимагалося рішення відразу кількох завдань:


1. Допоставка висотних консольних стелажів аналогічних за характеристиками 1-го етапу.
2. Розробка консольних стелажів для зберігання готової продукції на виробничому ділянці з навантаженнями до 14 тонн на стелаж з можливістю обробки штабелерами.
3. Реалізація рішення для ділянки видачі готової продукції з застосуванням консольних стелажів встановлених під мезоніном висотою 6000 мм.
4. Установка палетних стелажів для зберігання штучних товарів на полицях в нижній частині конструкції і європіддонів у верхній частині стелажу з застосуванням висотних штабелерів.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Консольні стелажі Консольні стелажі Консольні стелажі
  • Висота стійки: до 11 000 мм
  • Довжина консолі: 500-2500 мм
  • Навантаження на одну консоль: до 2500 кг
  • Можливе використання в форматі мобільних стелажів
підходить для
Дошки
Брус
Плити
Профілі
Прути
Труби
Інші негабаритні вантажі

Опис конструкції Консольні стелажі стоять відособлено в модельному ряду сучасних стелажних систем, оскільки зовсім не схожі на своїх побратимів. Вантаж укладається на опори (консолі), прикріплені до масивних стійок із двотавра. Оскільки консолі кріпляться тільки з одного боку, фронтальна частина к

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті