Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?

Задача

Ще одним цікавим досвідом для нас стала установка стелажної системи для компанії Plastic Ukraine. Ми встановили консольні стелажі для експлуатації за межами складу. Необхідно було організувати місце для зберігання довгомірних пластикових листів з максимальною економією простору. Ми запропонували піти на експеримент і встановити місткий консольний стелаж на вулиці, поруч зі складом. І ось що у нас вийшло.

Опис проєкту

Відповідно до запиту клієнта, нами було спроектовано міцний, повністю захищений від зовнішніх впливів стелаж з консолями довжиною 160 см та граничним навантаженням на кожну - до 0,5 тонн. Це той рідкісний випадок, коли конструкція з наддовгими балками витримує величезну вагу.

В першу чергу, ми підготували місце для майбутньої конструкції. Була організована спеціальна бетонна платформа, яка забезпечує стійкість грунту к подальшим навантаженням.

Далі, за допомогою анкерних болтів ми закріпили металевий каркас. Для захисту продукції від зовнішніх впливів бокові частини системи були обшиті металопрофілем. З фронтальної сторони - передбачено розсувну штору для зручності вивантаження/завантаження товару.

Таким чином, при всій простоті монтажу, нам вдалось реалізувати функціональний, міцний стелаж з безпечним зберіганням продукції за межами складу.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Консольні стелажі Консольні стелажі Консольні стелажі
  • Висота стійки: до 11 000 мм
  • Довжина консолі: 500-2500 мм
  • Навантаження на одну консоль: до 2500 кг
  • Можливе використання в форматі мобільних стелажів
підходить для
Дошки
Брус
Плити
Профілі
Прути
Труби
Інші негабаритні вантажі

Опис конструкції Консольні стелажі стоять відособлено в модельному ряду сучасних стелажних систем, оскільки зовсім не схожі на своїх побратимів. Вантаж укладається на опори (консолі), прикріплені до масивних стійок із двотавра. Оскільки консолі кріпляться тільки з одного боку, фронтальна частина к

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті