Етапи установки (монтаж) палетно-поличних стелажів

Задача

У цьому огляді хочемо поділитися результатами роботи з реалізації палетно-полочної системи. Ми відзняли й зафіксували всі робочі моменти здійснення проекту, щоб візуально показати етапи встановлення палетних стелажів. Перед нами стояло завдання перемістити весь палетований і штучний вантаж, що до цього зберігався на підлозі, на стелажі.

Опис проєкту

Завжди приємно, коли до нас звертаються постійні клієнти за новим проектом. Це говорить про те, що свою справу щодо попереднього проекту ми виконали добре і нам довіряють.
Компанія «Морський Дім» наш партнер і замовник, з яким ми співпрацюємо не так давно - 1 рік. За цей час ми вже встигли реалізувати три проекти зі стелажних систем – демонтаж мезоніну, проектування та встановлення фронтальних палетних стелажів, а також проектування та встановлення палетно-полочної системи із загальною місткістю близько 1400 п/м. А також на склад компанії нами здійснювалось постачання електроштабелерів двох типів: для роботи в морозильних камерах і для роботи в сухому складі. Перший етап - це проведення всіх необхідних розрахунків і замірів складського приміщення. Даний проект цікавий тим, що дах у приміщенні має конусоподібну форму і тому стелажні рами були встановлені не однієї висоти - від 4000 до 5500 мм. Також при розробці проекту, розстановка стелажних рядів дуже залежала від колон, які є в приміщенні. Після затвердження проекту замовником, приступаємо до реалізації. На першому етапі необхідно виконати підготовчі роботи. Потрібно переконатися в тому, що підлога рівна і без перепадів, а відхилення не перевищують встановлених норм. Це вкрай важливо, щоб стелажне обладнання не деформувалося, було стійке та безпечне. Далі починається безпосередньо процес монтажу секцій стелажів. Першими збираються рами. Для надійності їх кріплення застосовуються металовироби з класом міцності не менше 8.8. Готові рами встановлюються вертикальной фіксуються горизонтальними балками (траверсами). Потім стелажні ряди обов'язково вирівнюються та з'єднуються між собою. Щоб зробити стелажі максимально стійкими – рами кріплять до підлоги анкерними болтами. Ми завжди рекомендуємо своїм клієнтам встановлювати захист - торцевий, стійок стелажів та іншого складського обладнання і цей проект не виняток. Тепер надійна ергономічна система готова до експлуатації. А вам пропонуємо переглянути наш відеопроект!

Відеоогляд проєкту

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі Палетно-поличні стелажі
  • Навантаження на ярус зберігання: до 4000 кг
  • Довжина полиці: до 3600 мм
  • Глибина полиці: до 2000 мм
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Нестандартні палети
Громіздкі вантажі

Опис конструкції Дана серія стелажів базується на конструкції класичних фронтальних стелажів, укомплектованих перетинками і міцними полицями з дерев’яних плит. Використання таких стелажів забезпечує максимальну гнучкість у роботі, оскільки гарантує високі навантаження й одночасне зберігання н

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті