5 аргументів на користь поличкових стелажів Смарт

Задача

Компанія-замовник, з якою ми працювали в цей раз, суворо дотримується усіх норм безпеки. Тому в цьому проекті ми реалізували побажання замовника встановити стелажі, які відповідають їх вимогам (електробезпека, пожежна безпека, гігієна праці, безпека життєдіяльності). Для вирішення цієї задачі ми запропонували встановити стелажі Смарт, і вони повністю влаштували замовника.

Опис проєкту

На цьому прикладі ми постараємося привести вам достатню кількість аргументів, чому стелажі Смарт, ідеально підходять для архівного зберігання паперових документів.

Спочатку архівне приміщення було обладнане стелажами, укомплектовані полицями з ДСП. Для зберігання паперових архівних документів це неприпустимо - папір від тривалого зберігання настільки висихає, що може легко самозайматися.

Аргумент 1: стелажі Смарт комплектуються тільки металевими полицями

Полки мають товщину металу 0,8 мм, а також оснащені додатковими ребрами жорсткості, завдяки чому можуть витримувати навантаження до 140 кг, а навантаження на стелаж в цілому може досягати 1000 кг (в даному випадку це навантаження на 6 полиць).

Аргумент 2: полиці стелажів Смарт не просідають від нерівномірних навантажень

Замовнику були встановлені стелажі з полки глибиною 400 мм і 600 мм, Зверніть увагу, полиці, які мають глибину понад 500 мм оснащені двома підсилювачами. Це дозволяє вантажити полку з двох сторін і не хвилюватися про те, що метал просяде від нерівномірних навантажень.

Аргумент 3: стелажі Смарт збираються без застосування болтів і інструментів

Стійки стелажів Смарт виконані з металу товщиною 1,2 мм і мають спеціальні зачепи-пази, в які щільно насаджуються полиці без застосування болтів і додаткових інструментів.

Довжина однієї секції 1000 мм. Стелажний ряд складається з декількох таких секцій і не дивлячись на висоту 2500 мм він дуже стійкий.

Такий ефект досягається завдяки тому, що секції кріпляться між собою, утворюючи стійку конструкцію.

Аргумент 4: полиці і вертикальні стійки стелажів Смарт мають завальцьовані краю

Архівне зберігання паперових документів передбачає ручну обробку. Завальцьовані краю полиць і стійок стелажа ніколи не поріжуть руки співробітників архіву і не зашкодять документи, які зберігаються в коробках.

Аргумент 5: стелажі Смарт мають металевий підп'ятник з отвором для анкерного кріплення до підлоги

Як правило, металеві підп'ятники мають нести подвійний функціонал: кріплення до підлоги для більшої стійкості стелажів і захист підлогового покриття. Підлога в приміщенні замовника покритий лінолеумом. Тому тут підп'ятники виконують лише одну із зазначених функцій – захист підлогового покриття.

Проект цікавий і реалізували ми його досить швидко. Особливо радує, що замовник задоволений якістю продукції, нашими монтажними послугами і протягом короткого терміну, зробив замовлення на встановлення стелажів Смарт.

Але про це вже в наступному огляді...

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт» Металеві поличні стелажі «Смарт»
Топ продажів
На складі
  • Навантаження на полицю/стелаж: до 140/1000 кг
  • Довжина/глибина полиці: 600-1200/300-600 мм
  • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Стелаж металевий поличний складається всього з двох основних елементів: (1) Г-подібні стійки з кількома загинами, що одночасно забезпечують жорсткість і є елементами кріплення сусідніх секцій. (2) Суцільні металеві полиці, які дуже легко монтуються за рахунок самозаклинюв

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті