3-х поверхова платформа – незвичайне і ефективне рішення для складу

Задача

Для одного з наших клієнтів ми розробили проект, виконали інсталяцію 3-х поверхової системи перекриття виробництва "STOW" (Бельгія). Перед нами стояло завдання зробити багатоповерхову конструкцію, яка дозволить швидко обробляти велику кількість паллетированного товару на обмеженій площі складу.

Опис проєкту

Платформа являє собою збірну модульну конструкцію, що складається з опорних колон, балок, перекриття, перил безпеки, сходів і воріт для завантаження/вивантаження товару. Висота до 2-го поверху розрахована таким чином, щоб під платформою вільно переміщалися электропогрузики.

Проектом було передбачено доступ до високих навстіж воріт, тому площа другого поверху менше площі третього.

На цьому фото добре видно металевий гратчастий настил перекриття, який відповідає нормам пожежної безпеки і добре пропускає світло, що важливо в умовах поганої освітленості промислових об'єктів.

Для забезпечення додаткової надійності і жорсткості всієї конструкції передбачена система діагональних зв'язків між окремими колонами платформи. Саме оптимальне розміщення цих зв'язків підбирає спеціалізоване програмне забезпечення виробника - "STOW Calcucator".

Третій поверх платформи. По всьому периметру конструкції, в тому числі уздовж стіни приміщення, встановлені поручні безпеки, які запобігають падінню людей і вантажів з другого і третього поверхів. Нижній плінтус висотою 100 мм забезпечує максимальний захист персоналу біля краю платформи (без плінтуса нога може зісковзнути вниз, що призведе до травмування людини).

Погрузка/розвантаження товару на платформу буде здійснюватися складської навантажувальної технікою через розсувні ворота. Для безпечної експлуатації ворота оснащені замками, які закриваються на індивідуальний ключ. На самій платформі вантаж планується обробляти гідравлічними візками (роклами).

Установка платформи багатоповерхової дозволяє максимально ефективно використовувати висоту приміщення, при цьому не вимагає дорогого капітального будівництва залізо-бетонних перекриттів. У разі необхідності конструкцію можна розширити, змінити або розібрати і перенести на інше місце.

Продукція

В проєкті ми використовували

Продукция Услуги
Платформа з мінімальною кількістю опор Платформа з мінімальною кількістю опор Платформа з мінімальною кількістю опор
В тренді
  • Несуча здатність перекриття: до 1000 кг/м2
  • Можливість встановлення над існуючими виробничими лініями
  • Максимальна гнучкість у використанні
підходить для
Організація офісу
Встановлення стелажів
Зберігання габаритних товарів
Додатковий простір універсального призначення

Опис конструкції Платформа на колонах служить ідеальним рішенням у випадках, коли нижні 3-4 метри складу вже зайняті обладнанням або їх потрібно залишити вільними для інших операцій, при цьому є незадіяна висота приміщення. Оскільки опори платформи стоять на відстані від 4 до 6 метрів одна від одно

Докладніше
Відгуки

Відгуки та подяки

Читати все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Відкрити
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Відкрити
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Відкрити
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Відкрити
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Відкрити
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Відкрити
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Відкрити
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Відкрити
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Відкрити
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Відкрити
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Відкрити
Залишилися питання?
Телефонуйте або зв'яжіться з нами по пошті