Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність

05.10.2014

Робота важких навантажувачів на складі супроводжується ризиками зіткнень техніки стелажами, стінами, колонами, елементами комунікацій всередині і зовні приміщень. Як би нам не хотілося, ми не можемо виключити ситуацій, коли випадкова аварія здатна завдати не тільки великої матеріальної шкоди, але й поставити під загрозу життя і здоров'я людей. Але ми здатні мінімізувати наслідки від зіткнень і уникнути аварій. Про це і поговоримо в нашому фотозвіті.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (1)

Своїм клієнтам ми дуже рекомендуємо використовувати захисту стелажів та іншого складського обладнання. Суми, витрачені на встановлення відбійників, непорівнянні з збитками від можливих катастроф. Даний проект цікавий тим, що в складських приміщеннях, призначених для підлогового зберігання товарів, ми встановили повноцінну систему захисту стін і колон.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (2)

По периметру всього приміщення відбійники захищають виступаючі кути, стіни і всі ділянки, які можуть зазнати ударів техніки.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (3)

Колони прикривають кутові елементи виготовлені з Г-подібного профілю). Такі відбійники захистять від пошкоджень, якщо навантажувач зачепить кут колони.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (4)

Елементи захисту не прилягають до стінок, і в разі сильного удару, відбійник погнеться, поглинувши частину кінетичної енергії, при цьому стіна на місці удару залишиться неушкодженою. А навантажувальна техніка при зіткненні з відбійником постраждає набагато менше, ніж при зіткненні зі стіною.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (5)

Відбійники кріпляться до підлоги анкерними болтами, уздовж стін між ними встановлені захисні балки з П-образного профілю. Без захисту навіть незначний дотик навантажувача могло б привести до помітних пошкоджень облицювання стін або системи опалення складу. При зіткненні з відбійником, максимальні наслідки – пошкоджена фарба або заміна погнутого елемента.

Складські захисту стін і колон – не розкіш, а необхідність. Фото (6)

до Речі, ці захисту ми виготовляли за індивідуальним замовленням та за бажанням клієнта виконали в корпоративних кольорах компанії. В даному випадку темно-зелений колір візуально добре помітний на тлі білих стін, але зазвичай елементи захисту забарвлюється в яскраві і контрастні кольори: жовтий або оранжевий.

В нашому асортименті є більш сучасні та ефективні системи захисту для складських і виробничих приміщень – це гнучкі огородження та перила Boplan. Цілком можливо, такі захисту якраз для вашого складу! 

Поділитися