Представляємо SULO на КомунТех — 2020

09.11.2020
Представляємо SULO на КомунТех — 2020. Фото (1)

Раді повідомити, що з 10 по 12 листопада ми беремо участь в великій щорічній виставці «КомунТех 2020».

На нашому стенді ви зможете ознайомитися з обладнанням для збирання твердих побутових відходів від німецького бренду SULO, який ми ексклюзивно представляємо в Україні.

Будемо раді зустрічі!

З повагою, команда Sklad Service.

Пластикові сміттєві баки SULO на 120, 240 та 360 л

Невеликі контейнери для сміття об'ємом 120, 240 та 360 л відмінно покажуть свою функціональність при використанні на території котеджів, приватних будинків, офісних відділів або невеликих розважальних центрів.

Представлені моделі застосовуються не тільки на вулиці, але і в приміщеннях. Це можливо завдяки тому, що сміттєві баки таких розмірів можуть легко пройти через будь-які двері, а для їх переміщення вручну не потрібно докладати зусиль.

Ціна від 680 грн. за шт.
Купить
Пластикові сміттєві баки SULO на 660 і 770 л

Пластикові баки об'ємом 660 і 770 літрів експлуатуються в невеликих житлових комплексах, у дворах, місцях громадського харчування, а також на заводах і підприємствах із середнім оборотом відходів. Призначені для збору і зберігання твердих побутових відходів.

Баки для сміття, які пропонує наша компанія, володіють високими технічними характеристиками – міцні, легкі, зручні в обслуговуванні й транспортуванні. Крім стандартних кольорів, – сірого та зеленого – є можливість замовити контейнери такого кольору, який максимально підійде вам.

Ціна від 4 800 грн. за шт.
Купить
Контейнери SULO з плоскою кришкою на 1100 л

Контейнери та баки для сміття від компанії «Склад-Сервіс» – це сучасна та зручна пластикова тара для зберігання та вивозу побутових, промислових, а також будівельних відходів. Пластикові контейнери для сміття на 1100 л служать ідеальним рішенням для збору сміття біля великих житлових комплексів, великих підприємств або торгових центрів.

Баки виробництва Німеччини відмінної якості, характеризуються багатофункціональністю та довговічністю. Можна придбати з кришкою різних модифікацій: плоскої, сферичної або з кришкою в кришці.

Ціна від 5000 грн. за шт.
Купить
Контейнери SULO зі сферичною кришкою на 1100 л

Пластикові сміттєві контейнери SULO на 1100 л зі сферичною кришкою компанії “Склад Сервіс” сучасна та практична ємність для збору та транспортування твердих побутових відходів. Переваги баків німецької якості вже оцінили передові підприємства, торговельні центри, комунальні служби, ресторани та жителі багатоповерхових мікрорайонів. Довговічність та помірна вартість не єдині переваги цих баків. 

Наша компанія пропонує тари, що наділені високотехнічними якостями. При виготовленні контейнерів використовується екологічний поліетилен. Кожна деталь продумана до дрібниць.  Контейнери SULO правильне рішення в організації зберігання та транспортування сміття.  

Ціна від 6 700 грн за бак
Купить
Поділитися