Наші стелажі в новому дистрибуційному центрі «Danone»

новини
Наші стелажі в новому дистрибуційному центрі «Danone» Наші стелажі в новому дистрибуційному центрі «Danone» Наші стелажі в новому дистрибуційному центрі «Danone»

27 січня поточного року компанія «Danone» відкрила новий дистрибуційний центр на заводі р. в Херсоні. Не без гордості повідомляємо, що на даному об'єкті компанія «Склад-Сервіс» здійснила постачання та інсталяцію палетних стелажів.

Склад загальною площею 1500 м. кв. розрахований на 350 тонн товару. З цього дистрибуційного центру компанія планує розвозити продукцію по всім торговим точкам південних областей України.

Компанія «Danone» один з найбільших світових виробників молочної продукції, в її групу входять такі відомі торгові марки як: «Актімель», «Активія», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Біобаланс», «Тема», «Простоквашино», «Галактон», «Смішарики», «Кремез».

Рішення від Склад Сервіс
Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі Фронтальні палетні стелажі
Топ продажів
На складі
  • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
  • Доступ до кожного піддона в будь-який момент
  • Низька вартість порівняно з іншими системами
  • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Бочки
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Контейнери

Опис конструкції Основні складові палетного стелажа – вертикальні стійки (рами) і горизонтальні балки (траверси). Як і більшість складських систем, стійка фронтальних палетних стелажів слугує несучим елементом одночасно для двох сусідніх секцій. Отже, чим більша довжина ряду, тим дешевшою вих

Докладніше