Як складська техніка «Clark» може підвищити продуктивність роботи складу?

22.11.2017

Як колись Ейнштейн шукав єдину теорію, яка керувала б всесвітом, так і зараз багато підприємців невпинно шукають спосіб покращити роботу свого бізнесу.

Звичайно, як керувати всесвітом ми поки не знаємо, але, якщо ваша діяльність безпосередньо пов'язана зі складською логістикою і ви прагнете поліпшити роботу вашого бізнесу, ми із задоволенням допоможемо.

Фізична сила або складська техніка

З давніх часів головними двигунами будь-яких процесів на складі були його працівники. Навантаження, вивантаження і переміщення важких великогабаритних вантажів – те, з чим щодня зіштовхуються представники цієї нелегкої професії.

Зрозуміло, що фізичні ресурси людини небезмежні. Навіть найміцніший вантажник не зможе осилити більше, ніж дозволяють його фізичні можливості, та й не потрібно.

Саме тому ще в далекому 1917 році був розроблений перший навантажувач. І зараз на підприємствах багатьох промислово розвинених країн не беруть під сумнів купувати вантажну техніку чи ні. Так само, як ми з вами, не вагаємось, купуючи пилосос або будь-яку іншу техніку, якою користуємося повсякденно.

Відповідь очевидна – вантажно-розвантажувальна техніка зменшує ручну працю і збільшує продуктивність роботи складу.

Як складська техніка «Clark» може підвищити продуктивність роботи складу?. Фото (1)

Які проблеми ви можете вирішити, інвестувавши гроші в навантажувальну  техніку?

 • З навантажувальною технікою ви в рази підвищите продуктивність роботи складу і полегшите життя своїм підлеглим. Так, спочатку потрібно буде витратити час, аби навчити персонал користуватися транспортним засобом, але потім це повернеться сторицею.
 • Тільки уявіть, що найскладніші логістичні операції здійснюються не за рахунок величезних зусиль працівників, а легким дотиком пальця на кнопки управління тієї чи іншої вантажної техніки. З таким обладнанням лише одна людина може переміщувати тисячі кілограм за один раз.
 • Оброблення вантажу відбувається швидко і безпечно як для самого товару, так і для працівників.
 • Завдяки складській техніці, час на розвантаження і навантаження прибулого товару не перевищує півгодини.
 • Використовуючи навантажувальний транспорт, ви знизите ймовірність механічних пошкоджень товару (максимум 0,01% на місяць).

Заінтриговані і мрієте пришвидшити всі складські процеси? Сьогодні це реально!

Вантажно-розвантажувальні роботи «Clark» – ваш найкращий помічник на складі 

Не варто забувати, що складский транспорт буває найрізноманітнішим. І для того, щоб виконати те чи інше завдання, необхідна певна техніка.

Наприклад, щоб перевозити габаритні вантажі територією складу, знадобиться навантажувач.

Цей тип транспорту може бути дуже корисним не тільки на складі, але і на будівельних майданчиках. У такому випадку його використовують для транспортування важких будівельних матеріалів на довгі відстані.

Навантажувальник поєднує в собі функції транспортного засобу і підйомного інструменту. Він може вивантажувати піддони з цеглою, сталевими балками та іншими виробами і переносити їх на ділянки будівельного майданчика, які недоступні для інших транспортних засобів.

Як складська техніка «Clark» може підвищити продуктивність роботи складу?. Фото (2)
Як складська техніка «Clark» може підвищити продуктивність роботи складу?. Фото (3)

Для того, щоб піднімати або опускати зі стелажів товар на складі, для вас, звичайно ж, стане в нагоді штабелер. Коли ж потрібно обслуговувати стелажні системи висотою до 12 метрів, кращим варіантом стане електричний річтрак.

А для складів з вузькими міжстелажних проходами і невеликим товарообігом стане актуальним електричний візок.

Вся техніка «Clark» має такі основні якості:

 • висока ходова швидкість для швидкого транспортування вантажів на довгі відстані між зонами складу, а також режим повільного руху, який потрібен для того, щоб забезпечити більш точне розміщення товарів під час вантажно-розвантажувальних робіт;
 • високий рівень вантажопідйомності;
 • ергономічні органи і елементи управління;
 • покращений огляд зони оброблення вантажів;
 • наявність дисплея з розширеними функціями;
 • компактна конструкція, необхідна для роботи у вузьких міжстелажних проходах.

Крім того, складська техніка «Clark» не боїться екстремальних умов, зокрема нерівних поверхонь і пилу. Двоступенева система повітряного фільтра поглинає 98% пилу і сміття ще до того, як вони встигнуть потрапити в систему. Це робить складський транспорт «Clark» ідеальним для роботи на пилюжних територіях.

Компанія «Clark» випускає навантажувачі різних типів – на двигуні внутрішнього згоряння і на електричних батареях.

Навантажувач з ДВС і електричний навантажувач: що  вибрати?

В Україні найбільшим попитом користуються вилкові навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння, як правило, на бензині або на дизельному паливі. Але щороку ціна на нафту, з якої отримують паливо, стрімко зростає. А з нею і витрати на утримання вантажної техніки такого типу. Тому навантажувачі з ДВС поступаються складському транспорту з електричним приводом, який набагато дешевший.

Зупинимося на важливому моменті. Не секрет, що, наприклад, дизельні навантажувачі виробляють шкідливі для здоров'я гази. Тому навантажувачі з ДВС найкраще застосовувати на відкритих територіях. А для робіт усередині приміщення ідеальним стане саме електричний навантажувач. Він екологічний, не вимагає великих витрат в процесі експлуатації і обслуговування.

Також електричні навантажувачі «Clark» довго тримають заряд. Без підзарядки на стандартній батареї вони працюють близько 9 годин. Час заряду залежить від типу батарей і коливається від 5 до 14 годин. Як правило, рівень заряду зрідка опускається нижче 45%. Отже, мінімізується час простою і забезпечується безперервний вантажообіг на складі.

І трохи історії ...

Діловий союз «Clark» і «Склад Сервіс»

Компанія «Склад Сервіс» завжди прагне приносити на український ринок виключно інноваційні та корисні продукти. Саме для цього ми встановили ділові відносини з всесвітньо відомою компанією «Clark» і стали її офіційним дистриб'ютором в Україні.

Напевно, у вас виникло питання, чим же відрізняється ця компанія від своїх конкурентів? Ми вам відповімо.

Ось вже сто років «Clark» невпинно виготовляє найкращий у світі вантажно-розвантажувальний транспорт. Більше того, фахівці розробили і впровадили систему внутрішнього контролю якості на всіх етапах виробництва. Тому вам не потрібно хвилюватися про надійність придбаного товару. Виробники роблять все, аби їхня продукція довго і вірно служила.

Як складська техніка «Clark» може підвищити продуктивність роботи складу?. Фото (4)

Як ми вже згадували, в 1917 компанія винайшла перший у світі промисловий навантажувач, ставши водночас технологічним законодавцем у світовій індустрії навантажувального транспорту. І за столітню історію виробила близько мільйона навантажувачів. Зараз більше 350 000 навантажувачів «Clark» стабільно і ефективно працюють в 150-ти країнах світу.

Що ж, сподіваємося, наша стаття надихнула вас на покупку техніки, без якої зараз не можуть обійтися сучасні склади.

Просто уявіть на секунду посмішки ваших підлеглих, коли ви подаруєте їм можливість керувати маневреним штабелером, ергономічним навантажувачем або ж компактним електричним візком виробництва «Clark».

Ми впевнені, що успішний бізнес тримається не тільки на капіталі. Успішний бізнес – це задоволений персонал, готовий працювати на благо своєї компанії.

Разом з технікою «Clark» ви гори зрушите! Ми в це віримо! Повірте і ви!

Поділитися