Гардеробні і архівні шафи за супер цінами. Знижки до 20%

17.10.2014 - 17.11.2014

Діє спеціальна пропозиція на металевих меблів. У нас у продажу є гардеробні та архівні шафи за дуже привабливими цінами.

Ми завозимо на склад нові моделі гардеробних та архівних шаф тому поспішаємо розпродати залишки.

Гардеробні шафи:


Гардеробна двосекційний металевий шафа 
1800(h)x600x500 мм  

Ціна - 1 810 грн.
Стара ціна - 1 900 грн.

Гардеробна двосекційний металевий шафа 
1800(h)x800x500 мм

Ціна - 2 090 грн.
Стара ціна - 2 195 грн.

Гардеробні шафи для роздягалень чудової якості, суцільнозварні, пофарбовані глянцевим полімерним покриттям світло-сірого кольору. Відмінно підійдуть для експлуатації в приміщеннях з високою вологістю (сауни, лазні, басейни, фітнес-центри).

Оптовим клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок і бонусів про яку ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Сертифіковане виробництво, гарантія – 24 місяці!

Можливо, вам потрібна нестандартна меблі: інших кольорів, індивідуальних розмірів, з додатковими опціями (висувними лавочками, додатковими перегородками, полицями). З радістю виготовимо під замовлення в короткі терміни! Якщо вас цікавлять шафи інших розмірів, перейдіть за посиланнями на сторінки архивных и гардеробных шкафов. 


Для оптових і постійних покупців – спеціальні ціни та приємні подарунки! 


Шафи архівні

Архівні шафи забезпечують систематизацію, реалізують зручність зберігання і оброблення документів, службової та ділової інформації. Архівні меблі застосовують в офісах, архівах, держустановах, навчальних закладах і промислових підприємствах.

Ціна від 2 106 грн. за шт.
Купить
Металеві шафи для одягу

Металеві гардеробні шафи (одежні шафи) призначені для комфортного та естетичного обладнання роздягалень спортивних клубів, навчальних закладів, виробничих приміщень, басейнів або камер зберігання. Металеві меблі для роздягалень дозволяють роздільно зберігати брудний і чистий робочий одяг, взуття та інші речі.

Ціна від 1 500 грн. за шт.
Купить
Шафи бухгалтерські

Офісні бухгалтерські шафи дозволять упорядкувати документообіг підприємства, оптимізувати зберігання документів, забезпечити надійний захист від несанкціонованого доступу, що особливо актуально для бухгалтерії. Тому цей вид меблів часто називають "шафа бухгалтерська".

Ціна від 3 330 грн. за шт.
Купить
Поділитися