Склад та виробниче швидкомонтоване приміщення під одним дахом
Задача
До нас прийшов запит на складське приміщеня. Але не лише для зберігання, потрібна була переробка сировини і все під одним дахом. Рішення було прийнято на користь швидкомонтованих споруд.
Описание проекта
Швидкий монтаж. Розміщення складу максимально близько до засаджень. Два температурних приміщення під єдиним дахом: холодне і тепле.
А тепер покроково.
Трошки про Замовника. ТОВ "Їжа для роздумів" - це компанія, яка скромно пише про себе, що займається вирощуванням ягід, горіхів та інших плодових дерев. Але це далеко не все. Наш проєкт з компанією засвідчив, що маємо справу з міцним українським горішком. Компанія розвивається вже 8 років, займає активну соціальну позицію та співпрацює з кафедрою землеробства і агрохімії Полтавського державного аграрного університету, має сертифікат «Органік Стандарт» на волоський горіх та 38 гектарів засаджених площ.
Нещодавно компанія зібрала врожай волоських горіхів і постало питання складських приміщень. Але не лише для зберігання, потрібна була переробка сировини і все під одним дахом. А отже приміщення мало задовольняти наступні вимоги:
- Швидкий монтаж. Компанія потребувала приміщень до початку сезону збору врожаю.
Європейська технологія, яка б гарантувала довговічність, надійність та мала необхідні європейські сертифікати якості на матеріали. - Розміщення складу максимально близько до засаджень, щоб зробити логістичне плече коротким та заощадити на транспортуванні горіхів з поля до складу.
- Два температурних приміщення під єдиним дахом: холодне і тепле. Холодне приміщення для розміщення в ньому виробничої лінії та обладнання для переробки горіхів; тепле – для роботи працівників.
Таку їжу для роздумів запропонувала нам компанія та ось що зробили ми.
Оскільки потрібно було розташувати склад максимально близько до засаджень з мінімальними затратами на роботи з фундаментом рішення було прийнято на користь швидкомонтованих споруд.
По-перше тому що Замовник орієнтований на вихід з продукцією на європейський ринок. Для того представники компанії проаналізували досвід Європи, де вперше на власні очі побачили подібні склади. Згодом почали шукати аналоги в Україні. Для того наш ютюб канал став в пригоді. Тут представники компанії ознайомилися з технологією.
По-друге тому що швидкомонтовані споруди від «Склад Сервіс» мають необхідні сертифікати європейського зразка, а це перевага при виході на міжнародні ринки: у вас не лише сертифікована продукція і виробнича лінія, але й будівля, в якій все розташовано. Ви отримуєте європейську якість на українській землі.
Так рішення було ухвалено в бік швидкомонтованого складу.
Але це не просто склад. Це склад – виробниче приміщення. А отже, для того аби розмістити в середні виробничу лінію, підвести комунікації та зробити спеціальні приямки потрібно було провести певні роботи з основою. І хоча швидкомонтовані склади можна ставити на будь-яку тверду поверхню: ґрунт, плити тощо, в цьому проекті довелось трохи попрацювати з бетоном.
Цей етап робіт ми робили сумісно з замовником. Ми взяли на себе повний технічний супровід: інженери розробили концепт споруди, провели аналіз основи, розробили рекомендації щодо навантаження, глибин, матеріалів тощо. Відштовхуючись від цього, Замовник самостійно провів заливку бетону на ділянці. Після чого наша монтажна бригада взялася до роботи.
Це не типовий проект, він нестандартний, адже має виступ для розміщення виробничої лінії та приямку, куди надходить сировина.
Дах, який ви бачите, з утеплювачем. Тут два шари, що фактично рівнозначно сендвіч-панелям на 100 мм. Кут нахилу даху 22 градуси, а отже будь-які опади не затримуватимуться на ньому та не будуть створювати надмірне навантаження на дах та конструкцію загалом.
Склад вже працює, його введено в експлуатацію, а технологія швидкомонтованих споруд набирає обертів в Україні. Це не безпідставно: 50 років експлуатації без втрат технологічних та фізичних властивостей, європейська сертифікація, вибір матеріалів, встановлення фактично на будь-яку поверхню, відсутність вимог до введення в експлуатацію і ще багато приємних можливостей, які допомагають розвивати бізнес тут й зараз.
Звертайтеся будь-яким зручним для вас способом. Завжди раді втіленню цікавих проектів.
Галерея
В проекте мы использовали
- Поставка и монтаж - от 2 месяцев
- Отсутствие колонн внутри здания
- Возможность быстрой релокации
Описание конструкции Тентовый ангар – это разновидность быстровозводимых зданий (БВЗ). Он состоит из алюминевых профилей и стальных балок, соединенных между собой и покрыты одним или двумя слоями ПВХ-ткани. Высокие эксплуатационные характеристики достигаются благодаря легкости конструкци
- Оптимизация затрат в производство
- Максимум свободного пространства внутри
- Неограниченная длина помещения
Описание конструкции Быстровозводимые здания для производств и цехов - отличная альтернатива конструкциям со стальным каркасом или кирпичным зданиям. Они состоят из стальных/алюминиевых балок и ферм, покрытых одним или двумя слоями ПВХ-ткани (тент). В течении 1 – 2 месяцев можно развернуть н
- Ширина склада до 40 метров
- Высокая энергоэффективность
- Не требует ввода в эксплуатацию
- Можно использовать в фарм сфере
Описание конструкции Склады из сендвич-панелей - разновидность тентовых быстровозводимых зданий, выполненных из модульных алюминиевых и стальных конструкций. Применение для стен сэндвич-панелей, а для крыши двойного ПВХ листа делает подобные помещения энергоэффективными и теплыми. Сэндвич-панель -