Кейс 2 в 1: швидкомонтований склад + мезонінна платформа! Проєкт для компанії "Машпром Центр"

Задача

Компанія спрямована на зростання. Фахівці «Машпром Центр» тісно співпрацюють з клієнтами, надаючи повний спектр сервісного обслуговування, від дрібного планового ремонту у клієнта, до капітального ремонту на території власної майстерні. Саме тому, компанія шукала будівлю не просто склад, а приміщення, в якому можна поєднати зони зберігання, сервісу та офіс.

Описание проекта

Що отримав Замовник:

  • Швидкомонтовану споруду встановлену по європейським технологіям, що гарантує довговічність та надійність
  • Вбудовану мезонінну платформу, яка розділяє приміщення на три зони: склад, сервісну зону та офісне приміщення
  • Індивідуальне рішення, повністю оптимізоване під власні потреби
  • Заощадливе інвестування у власні оборотні засоби, замість капітального будівництва чи оренди приміщенн

Більш детально в описі

Компанія спрямована на зростання. Фахівці «Машпром Центр» тісно співпрацюють з клієнтами, надаючи повний спектр сервісного обслуговування, від дрібного планового ремонту у клієнта, до капітального ремонту на території власної майстерні. Саме тому, компанія шукала в оренду не просто склад, а приміщення, в якому можна поєднати зони зберігання, сервісу та офіс.

Втім, ринок пропонував будівлі в поганому стані, які потребували додаткових та чималих вкладень в ремонт. Будь-які інвестиції в орендоване приміщення – не краще рішення. Оренда постійно зростає в ціні, а терміни ремонту можуть сягнути 3х місяців.

Коли Склад Сервіс запропонував рішення швидкомонтованих споруд – це було сприйнято з цікавістю. Менеджмент «Машпром Центр» бачив подібні проєкти в Європі, де технологію швидкомонтованих споруд використовують як універсальну для будівництва складських, виробничих та офісних приміщень. Тож упереджень не було, натомість були інші запити, а саме: замовник хотів самостійно підготувати ділянку під приміщення, провести монтаж будівлі та обшивку сендвіч панелями.

Це власне другий нюанс – врахування потреб замовника та гнучкість наших рішень. Зазвичай, послуга встановлення швидкомонтованих споруд – комплексна. Натомість від нас Замовник хотів отримати лише технічний супровід по процесах, консультацію щодо заливки фундаменту, розробку необхідних схем розташування приміщення, деталізацію інструкції з монтажу, а також виготовлення каркаса, тентового даху європейського виробника та доставку до місця монтажу.

Нагадаємо, що встановлення будівлі – лише частина запиту. Друга полягала у поєднання складу та сервісної зони з офісом, а саме: створити двоповерхову платформу, де на першому поверсі мала бути сервісна зона, на другому – офісний простір. Подивіться креслення.

Для вирішення цього, фахівці Склад Сервіс запропонували перевірену роками мезонінну конструкцію. Ми розробили проєкт двоповерхової конструкції на основі палетних стелажів з перекриттям із профнастилу та ОСБ. Підлогу додатково накрили комерційним лінолеумом, для зручності в прибиранні та задля естетичного вигляду. Подивіться як це виглядає зараз. Просто, оптимально, зручно, красиво.

Саме так й має бути, коли співпрацюєш з комплексним оператором. Адаптивність до запитів Замовника, злагоджена співпраця декількох відділів, дотримання вимог – ось, що вирізняє нас поміж інших та дозволяє клієнту отримувати всі послуги в одному місці, заощаджуючи гроші.

Наш відділ автоматизації розробив проєкт та погодив «топологію» всього об’єкту, відділ стелажних систем спроектував та погодив мезонінну «платформу» в офісно-сервісній зоні. Після погодження в цілому, ми взялися до виробництва. Термін виготовлення складського комплексу становив 2 тижні, доставка ще 1 тиждень. Термін виготовлення стелажної мезонінної «платформи» становив 45 календарних днів згідно з заявленим терміном виробництва. Як результат: інвестування у власні оборотні засоби, замість оренди, та отримання індивідуального рішення, повністю оптимізованого під власні потреби. І головне, цифри говорять самі за себе: квартал на впровадження рішення «під ключ» проти тримісячного ремонту в орендованому приміщенні. Який ваш вибір?

Ось так ми допомагаємо нашим замовникам зростати, а заразом зростаємо й самі. До зустрічі на ваших проєктах!

 

Видеообзор проекта

Отзывы

Отзывы и благодарности

Читать все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Открыть
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Открыть
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Открыть
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Открыть
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Открыть
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Открыть
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Открыть
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Открыть
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Открыть
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Открыть
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Открыть
Остались вопросы?
Звоните или свяжитесь с нами по почте