Переваги складської техніки EP Equipment від Sklad Service

статьи
Переваги складської техніки EP Equipment від Sklad Service Переваги складської техніки EP Equipment від Sklad Service Переваги складської техніки EP Equipment від Sklad Service

Компанія EP Equipment сьогодні добре відома у світі та Україні. Заснована у 2007 році, вона є першою за темпами зростання та третьою компанією - виробником в Китаї, що спеціалізується на літієвому складському обладнанні від дизайну продукції, виробництва до післяпродажного обслуговування по всьому світу.

Факти говорять самі за себе: 126 країн світу, 250 тис кв.м. виробничих потужностей в Китаї та США та перше місце у світі в ІІІ-й категорії складської техніки, а саме в виробництві електровізків і штабелерів.

Компанія, що розробляє та виготовляє 90% всіх компонентів на місці in-house. А це значить, що вона не є залежною від ринків сировини, і відповідно реагує на замовлення як бездоганний годинник.

perevahy-skladskoi-tekhniky-ep-equipment-vid-sklad-service-1.png (2.78 MB)perevahy-skladskoi-tekhniky-ep-equipment-vid-sklad-service-3.png (3.18 MB)

Який модельний ряд презентує компанія?

 • Електричні візки вантажопідйомністю 1,5 і 2 т, зі стандартними та подовженими вилами.
 • Штабелери електричні, повідкові та самохідні, з платформою/робочим місцем оператора, від економних моделі з висотою підйому до 3,6 м до продуктивних і швидких з висотою підйому 5,5 м.
 • Вилкові навантажувачі газові та дизельні, бензинові, електро – широкий асортимент моделей: 3 і 4 колісна база, широка лінійка варіантів двигунів, комплектацій, специфічні моделі під особливі умови роботи, вантажопідйомність до 18 т (а в 2024 р. чекаємо 25 т), з висотою підйому до 7 м.
 • Комісіонери (комплектувальники) – зручна техніка для роботи у вертикальному просторі, що дозволяє швидко комплектувати замовлення з великою номенклатурою, що зберігається на різних рівнях стелажів.
 • Тягачі для перевезення по складу/виробництву важкого обладнання/вузлів/агрегатів.
 • Річтраки - для розміщення вантажів на висоті до 13 метрів.

Техніку для горизонтального вибору замовлень, що дуже зручна для роботи з довгомірними вантажами. Автономні мобільні роботи, що дозволяють максимально автоматизувати процеси, а також аксесуари та додаткове устаткування.

Декілька фактів про переваги замовлення техніки ЕР у Sklad Service

 • Sklad Service – головний авторизований дилер в Україні. Відтак, ми маємо:

  - щотижневі поставки техніки й матеріалів безпосередньо від виробника
  - щоденний зв'язок з представниками заводу
  - спільну участь в тендерах
  - швидкі відповіді на будь-які питання клієнтів
  - власний авторизований виробником сервіс і ремонтну базу
  - наявний склад техніки й запчастин
 • А ще, без чого неможливе якісне обслуговування, так це:

  - підвищення кваліфікації сервісної й торгової команди від виробника
  - постійна участь в навчальних семінарах
  - швидке виготовлення спецзамовлень

Світ широкий і ми всі перебуваємо в ньому в співпраці та колаборації. Але компанія Sklad Service змогла вибудувати роботу таким чином, щоб замовлення наших клієнтів виготовлялись на пріоритетних умовах та по пришвидшеній програмі.