Тепер ми продаємо модульні лотки

29.01.2014


В нашу компанію часто зверталися клієнти з бажанням придбати лотки ще меншого розміру, ніж Logic Store, наприклад модульні пластикові лотки з висувними скриньками. У зв'язку з цим ми вирішили почати співпрацю з новим партнером, виробником такої продукції – турецькою компанією «Sembol».

Модульні пластикові лотки призначені для зручного зберігання і обробки дрібних товарів, лотки називаються модульними, тому що можуть збиратися у великі блоки (модулі). Докладний опис нової продукції ви можете переглянути на сторінці Модульні лотки.

Ми вже почали виробництво перших замовлень, так що найближчим часом сподіваємося зможемо надати фото "з полів", які ми публікуємо в розділі "Наші проекти".

Модульні лотки

Пластикові модульні лотки з висувними ящичками сконструйовані спеціально для оптимального зберігання та зручного обслуговування невеликих деталей і різних дрібниць. Зручна конструкція та висувні ящики з прозорого або кольорового пластику дають можливість швидко і безпомилково оперувати з дрібними товарами.

Модульні лотки відрізняються від пластикових лотків Logic Store конструкцією: вони складаються з корпусу і висувних ящиків, можуть збиратися в блоки по кілька десятків штук (модулів). Різна колірна комбінація дозволить компактно і практично організувати зберігання та забезпечити швидкий доступ до потрібного предмету. Є можливість підібрати модульні пластикові лотки для вирішення найрізноманітніших завдань.


*безкоштовна доставка при мінімальному замовленні. Деталі уточнюйте у менеджерів.

Ціна від 164 грн. за ящик
Купить
Поділитися