Розширюємо асортимент: пластикові поличкові стелажі

02.03.2015


Компанія «Склад-Сервіс» крім металевих і дерев'яних поличкових стелажів тепер може запропонувати своїм клієнтам пластикові стелажі українського виробництва. Стелажі з пластику володіють рядом переваг: легкі, прості в збірці, не схильні до корозії і практичні в експлуатації.

Даний тип стелажів підійде для магазину, будинку, гаража і дачі, їх можна використовувати на відкритому повітрі, не побоюючись дощу і снігу. Завдяки армованим стійок стелаж витримує навантаження до 50 кг на одну полицю.

Ціни на пластикові стелажі дуже конкурентноздатні, тому рекомендуємо звернути увагу на нову продукцію. Детальну інформацію з описом і характеристиками ви можете отримати на сторінці товару – Пластикові стелажі або зателефонувавши у відділ стелажних систем по телефону (044) 501-75-79.

Стелажі поличні «Мега» до 1000 кг на полицю

Поличні стелажі «Мега» ідеально підходять для великих навантажень, вони активно застосовуються при зберіганні різних важких вантажів на полицях (ящики, коробки, контейнери, штучні вантажі). Даний тип стелажів переважно використовуються в складських і виробничих приміщеннях.

Ціна від 3 507 грн. за секцію
Купить
Поличні стелажі «Смарт» до 140 кг на поличку

Збірні стелажі з металевими полицями витримують навантаження до 140 кг на один ярус. Такі стелажі знадобляться на складі, магазині, в архіві, майстерні або в побуті. Високі експлуатаційні характеристики, позитивні відгуки задоволених покупців і відмінна ціна роблять металевий збірний стелаж одним з найбільш вдалих і конкурентоспроможних на ринку. Назва «Смарт» якнайкраще характеризує розумну конструкцію та особливості стелажів.

Ціна від 1 383 грн. за секцію
Купить
Поличні стелажі «Конструктор» до 150 кг на полицю

Поличні стелажі «Конструктор» застосовуються для зберігання різних видів продукції на полицях (ящиків, коробок, контейнерів, штучних вантажів). Такі стелажі використовуються в архівах, складах, виробничих та підсобних приміщеннях, майстерень, СТО, супермаркетах, офісах і магазинах.

Пропонований тип стелажів має попит, за популярністю поличні стелажі перебувають на одному рівні з палетними. Основні переваги стелажів цього типу – невисока ціна, різноманіття елементів, можливість створення індивідуальної конфігурації, зручність монтажу та експлуатації. Крім того, поличні стелажі є простим, надійним і водночас гнучким рішенням, яке забезпечує прямий і швидкий доступ до будь-якої полиці, дозволяє в короткі терміни змінити конфігурацію стелажної системи.

Поличні стелажі «Конструктор» реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна від 1 285 грн. за секцію
Купить
Стелажі поличні «Медіум» до 250 кг на поличку

Поличні стелажі «Медіум» застосовуються для зберігання різних видів продукції на полицях (ящиків, коробок, штучних вантажів). Пропоновані поличні стелажі переважно використовуються на складах, виробничих та підсобних приміщеннях, майстернях і СТО.

Ціна за запитом
Купить
Поділитися