Шаттловая паллетная система в морозильной камере для максимального объема хранения

Задача

Максимізувати щільність зберігання та забезпечити ефективність операцій з вантажем в камерах заморозки.

Описание проекта

Наше рішення: впровадили сучасне рішення, яке зазвичай в камерах заморозки не використовують. Йдеться про постачання, монтаж, пусконаладку шатлових палетних систем.

Чому їх, адже в морозильних камерах та холодних складах прижилася традиція монтувати стелажні системи Драйв-Ін?

Відповідаємо. Глибина каналу при встановленні шатлової системи є необмеженою, а от всі маніпуляції з вантажем проводять в точці завантаження-вивантаження. Тобто жодна одиниця техніки не заїжджає в глиб канал. Занотуйте цифру – 30 палет за півгодини. Саме стільки часу потрібно Замовнику для завантаження-вивантаження палет із застосуванням шатлової системи. Як це відбувається – дивіться у відео.

Щодо технологічності шатлової системи

Вона доволі проста. Оператор встановлює шатл у канал, в який буде здійснюватися завантаження партії вантажу, а потім розміщує піддони на нього. Поки шатл автоматично переміщує піддон вглиб стелажа, оператор їде за наступним піддоном.

Швидкість руху шатла – до 1 м/с. Це гарантує, що він впорається зі своїм завданням раніше, ніж оператор навантажувача привезе наступний піддон.

Шатловий візок, куди безпосередньо розміщують піддони, оснащений літій-іонними батареями, ємності яких вистачає для інтенсивної роботи протягом 8-ми годин. Заміна батарей – простий і швидкий процес, що не вимагає спеціальних інструментів та знань.

Сама система працює як за принципом FIFO, коли перший завантажений у стелаж піддон вивантажується першим, так і за принципом LIFO, коли останній завантажений піддон вивантажується першим. В даному проєкті Замовнику потрібна була система LIFO, яку в разі потреби легко буде змінити.

А ще, шатлова система адаптована під роботу з різними піддонами: фінка (1200 х 1000 мм), євро (1200 х 800 мм), індустріальні піддони (1200 х 1200 мм). Завдяки їй можна значно спростити проведення інвентаризації чи підготувати канал до нового заповнення після часткового відвантаження за допомогою переміщення піддонів із зони завантаження в зону відвантаження.

Температурний режим шатла від -25 °С, що задовольняє вимоги морозильної камери.

Термін теалізації такого рішення

4 місяці «під ключ». І це з урахуванням того, що роботи проводились в морозильній камері, де простір обмежено. Монтаж системи потрібно було зробити максимально ювелірно, враховуючи висоту стелажів в 10 метрів та необхідність анкерування до підлоги з утеплювачем. І ми це зробили.

Замовник отримав просто фантастичний об’єм зберігання: 700 кв.м по підлозі, на яких розташовано 2260 палетомісць зберігання. Це фактично в 3 рази більше при використанні звичайних палетних стелажів. Плюс дотримання вимог до циркуляції повітря задля правильного охолодження продукції в камері.

Шатлові палетні системи в камері заморозки – це сучасне та зручне у використанні рішення. А професіонали Склад Сервіс – саме та команда, яка гарантовано ефективно вміє його впроваджувати. Звертайтеся.

Видеообзор проекта

Продукция

В проекте мы использовали

Продукция Услуги
Шаттловые 1D стеллажи Шаттловые 1D стеллажи Шаттловые 1D стеллажи
В тренде
  • Использование полезного объема склада: 90%
  • Глубина канала не ограничена
  • Скорость перемещения шаттла: 0,8-1 м/с
подходит для
Паллеты EUR 1200x800
Паллеты FIN 1200x1000

Описание конструкции Шаттловые стеллажи визуально очень похожи на въездные (drive-in), однако несущий профиль имеет более сложную конструкцию, необходимую для перемещения автоматизированной тележки (шаттла). Как и в случае с гравитационными стеллажами, складской технике нет необходимости заезжать в

Подробнее
Отзывы

Отзывы и благодарности

Читать все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Открыть
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Открыть
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Открыть
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Открыть
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Открыть
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Открыть
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Открыть
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Открыть
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Открыть
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Открыть
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Открыть
Остались вопросы?
Звоните или свяжитесь с нами по почте